REKLAMA

365 Saturday Warsaw 2020

Dla większości osób z IT ich praca nie wiąże się jedynie obowiązkami służbowymi. Wielu z nich rozwija swoją wiedzę także po godzinach pracy, przeglądając blogi technologiczne czy uczestnicząc w wydarzeniach branżowych, a także szukając pomocy u kolegów po fachu. Wymiana wiedzy i dobrych praktyk w tej branży jest niezwykle ważna. Dlatego po raz pierwszy w Polsce zostaje zorganizowana konferencja 365 Saturday Warsaw 2020, która w pełni jest poświęcona rozwiązaniom z dziedziny Microsoft Dynamics.

Na polskim rynku nie było do tej pory takiej konferencji, która zaspokajałaby potrzeby społeczności programistów pracujących przy rozwiązaniach Microsoft Dynamics. Warto podkreślić, że w świecie IT konferencje poświęcone poszczególnym narzędziom, językom czy rozwiązaniom są bardzo popularne – stąd spotkania skupione wokół SharePoint, Power BI czy SQL. Natomiast zaobserwowaliśmy dużą lukę, jeśli chodzi o rozwiązania platformy Dynamics – mówi Tomasz Poszytek, organizator 365 Saturday Warsaw 2020.

Z pasji do technologii

Wydarzenie jest organizowane przez pasjonatów, dla pasjonatów. Polska społeczność ekspertów w dziedzinie Microsoft Dynamics nie jest aktywna, dlatego do tej pory była pomijana przy organizacji tego typu eventów. Jak się jednak okazuje, zapotrzebowanie na specjalistów obsługujących to narzędzie rośnie praktycznie z roku na rok.

Dla firm takich jak Bonair istotne jest, aby społeczność ekspertów Microsoft Dynamics była jak najsilniejsza i regularnie rosła. Utrzymanie roli lidera w regionie Europy Środkowo-Wschodniej  w dziedzinie biznesowych aplikacji Microsoft nie jest możliwe bez odpowiednich ludzi, którzy będą
w stanie rozwijać i propagować tę technologię w naszym kraju. Jak wynika z danych Microsoft implementacja Dynamics 365 rośnie o 42% szybciej, niż innych narzędzi z tej dziedziny. Dlatego jest to dla nas bardzo ważne, aby takie wydarzenia zrzeszały programistów, konsultantów, jak i firmy, dla których ta technologia jest konieczna. Z tego powodu zdecydowaliśmy się objąć swoim patronatem to wydarzenie
– komentuje Tomasz Kozłowski, Dyrektor Marketingu w Bonair S.A.

Bezpłatny dostęp do wiedzy

Największą korzyścią dla uczestników jest bezpłatny dostęp do wiedzy i doświadczenia prelegentów, którzy są znanymi w środowisku autorytetami z tej dziedziny. Eksperci z różnych części świata przez cały dzień dzielą się swoim know-how z uczestnikami wydarzenia, odpowiadają na pytania i inspirują. W konferencji może wziąć udział każdy – wydarzenie odbędzie się online, a prowadzone będzie w języku angielskim. Daje to więc możliwość udziału również osobom spoza Polski. Wśród prelegentów znajdziemy m.in. Kaili Bloomfield, specjalizującą się we wdrażaniu rozwiązań technologicznych na stanowisku Partner Technical Architect w Microsoft, Aurelien Clere mającego ponad 10 lat doświadczenia w Dynamics czy Tricia Sinclair, która w tym miesiącu otrzymała tytuł Most Valuable Professional przyznany przez Microsoft.

Nasi prelegenci opowiadają o konkretnych przykładach wdrożeń systemowych, które są inspiracją  i doskonałą bazą doświadczeń dla naszych uczestników. Dodatkowo jest to szansa na networking  z osobami, które pracują przy podobnych projektach, a także poznania nowych trendów czy zmian, w kierunku których dążą producenci oprogramowania. W tym roku nasza konferencja odbywa się tuż po najważniejszym wydarzeniu Microsoft – Ignite. Z pewnością stworzymy więc przestrzeń do rozmów o nowościach, które zostaną tam przedstawione – komentuje Edyta Gorzon, organizator 365 Saturday Warsaw 2020.

Konferencja odbędzie się 3 października w godz. 14:00-20:00. Udział jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie.

Link do wydarzenia:
https://events.powercommunity.com/365-saturday-warsaw-2020/