REKLAMA

8 edycja konferencji programistycznej code::dive

Ruszyła rejestracja na 8 edycję konferencji programistycznej code::dive, organizowanej przez wrocławski oddział Nokii.

Wydarzenie, które odbędzie się już 17 listopada 2021 roku, jest w pełni darmowe. Podobnie jak rok temu, ze względu na obostrzenia sanitarne tegoroczna edycja odbędzie się wyłącznie online. Organizatorzy oprócz samych wykładów szykują dla wszystkich głodnych wrażeń możliwość zagrania w wirtualnym escape roomie skierowanym właśnie do programistów. Do jego ukończenia niezbędna będzie wiedza z zakresu programowania, kryptologii czy matematyki. Na najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody. Hack::dive bo taką właśnie nosi nazwę wspomniana gra, ruszy zaraz po zakończeniu konferencji, więc uczestnicy mogą liczyć na naprawdę solidną dawkę wrażeń.

code::dive to coroczne wydarzenie gromadzące profesjonalistów IT i entuzjastów programowania, którzy dzielą się nowymi pomysłami, dyskutują o aktualnych trendach i wymieniają doświadczenia.

Konferencja ma na celu wspieranie programistów poprzez poszerzanie ich horyzontów, zachęcanie do dzielenia się wiedzą i zapewnianie platformy do nawiązywania kontaktów. Ponieważ prelegenci code::dive sami są aktywnymi programistami, prezentują praktyczne podejście, opowiadają o rzeczywistych doświadczeniach i realnych studiach przypadków. Zakres tematyczny konferencji jest dynamiczny. Podążamy za gorącymi tematami i odpowiadamy na aktualne potrzeby świata IT.

W tym roku, oprócz tematów związanych z nowymi trendami języka C++, będzie można posłuchać ciekawych wykładów na temat algorytmów, wydajności oraz konteneryzacji środowisk budowania i wykonywania aplikacji. Tegorocznym dodatkiem na agendzie będzie wykład pt. „Jak niskim kosztem zabezpieczyć webaplikacje?” poprowadzony przez przedstawiciela znanego i cenionego portalu o bezpieczeństwie – niebezpiecznik.pl.

Pełna lista prelegentów, agenda, aktualne informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są stronie codedive.pl. Wszystkie archiwalne nagrania z poprzednich edycji można znaleźć na oficjalnym kanale YouTube.

Konferencja code::dive organizowana jest od 2014 roku. Poprzednia edycja przyciągnęła ponad 5000 uczestników – studentów kierunków branżowych oraz specjalistów z branży IT z Polski oraz z zagranicy. Wydarzenie jest unikalną platformą do wymiany doświadczeń na temat programowania, poznania najnowszych trendów, rozwoju wiedzy, a także propagowania jakości systemów informatycznych.