REKLAMA

BEST Hacking League 2020

BEST Hacking League to 24-godzinny hackathon organizowany przez Stowarzyszenie Studentów BEST. Tegoroczna edycja odbędzie się 3-4 kwietnia w Centralnym Domie Technologii przy ulicy Kruczej 50. 2-4 osobowe drużyny, będą mogły rywalizować w jednej z trzech dostępnych kategorii:

  • software, która polega na stworzeniu działającej aplikacji związanej z podanym wcześniej tematem
  • hardware, czyli stworzenie materialnego rozwiązania w oparciu o sprzęt komputerowy, które związane jest z podanym wcześniej tematem
  • zadanie od Orange Polska, w którym drużyna będzie musiała stworzyć jak najlepsze rozwiązanie, dotyczące tematu podanego przez firmę Orange.

Na wydarzeniu będzie również Strefa IT, w której uczestnicy będą mogli skontaktować się z pracownikami firm obecnych na wydarzeniu. Dodatkowo podczas samego wydarzenia odbywać się będą minihackathony, na których zainteresowani studenci, będą mogli nauczyć się nowych rzeczy lub rozwinąć posiadane już umiejętności. Tegoroczna edycja oferuje również Speed Recruitment, dzięki któremu zainteresowani uczestnicy otrzymają szansę do rozmowy z wybraną firmą. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zainteresowani studenci mogą zapisać się już 6 marca. Zapisy potrwają do 27 marca.

Więcej informacji na besthackingleague.pl lub www.facebook.com/BESTHACKINGLEAGUE