REKLAMA

CODE{sun}DAY – 23 edycja warsztatów dla początkujących programistów

Branża IT nieustannie się zmienia, przez co spotyka się z brakiem kadr odpowiadającym na zapotrzebowanie rynku. Programistów brakuje w całym kraju. Jak wygląda to od strony potencjalnych przyszłych programistów? Chętnych jest wielu, ale nie każdy wie, jak zacząć i jakiej technologii się uczyć. W wyborze może pomóc CODE{sun}DAY, czyli niedzielne warsztaty programowania kierowane dla osób, które nie miały jeszcze żadnej styczności z kodowaniem.

CODE{sun}DAY jest organizowane przez Fundację CODE:ME, która od ponad 5  lat wspiera zarówno osoby początkujące i rozpoczynające swoją przygodę z programowaniem i testowaniem, a także te bardziej zaawansowane chcące rozwijać swoje umiejętności czerpiąc wiedzę od wieloletnich praktyków.

Bardzo często od osób zainteresowanych kursami i przebranżowieniem się otrzymuję pytanie „czy programowanie jest dla mnie? Jaki język wybrać?". Zawsze wtedy zapraszam na nasze warsztaty, bo to świetna okazja, by pod okiem trenera napisać swoje pierwsze linijki kodu i wymienić się doświadczeniem zarówno z mentorem, jak i resztą grupy, która ma podobne rozterki" – mówi Karolina Best koordynatorka CODE{sun}DAY

Podczas zbliżającej się edycji 20 osób będzie miało okazję spróbować swoich sił podczas warsztatów z języka Python i stworzyć swoją pierwszą aplikację. Wydarzenie będzie także doskonałą okazją do rozmów z doświadczonym trenerem, który odpowie na wszystkie pytania, także te związane z branżą. 23 edycja będzie wyjątkowa, bo odbędzie się w formie zdalnej  prowadzonej w czasie rzeczywistym.

Kiedy: 9 Sierpnia 2020 r.

Gdzie: Online

Koszt: 30 zł za cały dzień.

Zapisy: od 8 do 26 Lipca na https://app.evenea.pl/event/codesunday23/

Organizator: Fundacja CODE:ME