REKLAMA

Czym jest CodersCamp?

CodersCamp to darmowy kurs web developmentu dla początkujących. Oferuje zorganizowany plan nauki, wsparcie w rozwoju i możliwość nawiązania kontaktów zawodowych. Wspólnie z polską branżą IT buduje ścieżkę, która poprowadzi każdego od pierwszych linii kodu do rozpoczęcia kariery web developera. Kurs składa się z 6 działów tematycznych obejmujących front-end i back-end. Uczy najważniejszych technologii, m.in. HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, React, Redux, Node.js, Express.js czy NestJS. Nauka odbywa się w 100% online – indywidualnie i zespołowo pod okiem mentora.

 To największy otwarty kurs programowania webowego w Polsce o charakterze non-profit. Z niewielkiej inicjatywy studenckiej stał się ogólnopolskim wydarzeniem wspieranym przez takie firmy jak Accesto, ChallengeRocket, Deviniti, Divante, Look4App, LiveChat, RST, VM.pl i Zaven. Podczas 5 edycji CodersCamp spośród ponad 4,5 tys. zgłoszeń w kursie wzięło udział 482 uczestników, a także 106 mentorów. Nasi kursanci otrzymywali pracę na stanowiskach programistycznych już w trakcie kursu lub zaraz po jego ukończeniu.

 Organizatorem CodersCamp jest Stowarzyszenie CodersCrew działające także jako organizacja studencka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i koło naukowe na Politechnice Wrocławskiej.

 Jak wziąć udział w kursie?

28.10-8.11.2020 – wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na naszym wydarzeniu na Facebooku

9.11.2020 – otrzymasz od nas materiały teoretyczne, których zakres będzie wymagany na teście rekrutacyjnym, zapoznaj się z nimi

17.11.2020 – weź udział w teście rekrutacyjnym online, na podstawie którego wyłonimy najlepszych uczestników, którzy uzyskają wsparcie mentorskie oraz możliwość pracy projektowej w 6-osobowym zespole

23.11.2020 – weź udział w oficjalnym rozpoczęciu kursu

 Po więcej informacji na temat kursu zapraszamy na stronę internetową https://coderscamp.edu.pl oraz do wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/805562976860890/.