REKLAMA

EPAM Polska zaprasza na bezpłatne szkolenie Data Engineering 

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje w zakresie najpopularniejszych technologii big data? Marzysz o nabyciu nowych umiejętności pod okiem eksperta? Jeśli tak, już teraz dołącz do bezpłatnego programu EPAM Polska! Pogłębisz swoją wiedzę i otrzymasz możliwość zatrudnienia jako Junior Data Engineer.  

Data Engineering to program dedykowany osobom rozpoczynającym swoją przygodę w świecie IT, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu Java lub Python. To wyjątkowa szansa, aby nabyć umiejętności w zakresie najpopularniejszych technologii big data, w tym Hadoop, NoSQL databases, Apache Spark, Apache Kafka.  

Odkryj tajemnice big data i rozwiń swoje kompetencje 

Program jest doskonałą okazją, aby poznać, czym jest big data, jakie są źródła danych oraz sposoby ich analizowania. Specjaliści EPAM Polska przybliżą uczestnikom podstawy statystyki potrzebnej w pracy analityka danych, wymagania architektoniczne oraz zasady infrastruktury big data. Przedstawią również najpopularniejsze technologie big data oraz ich możliwości.  

Program szkolenia Data Engineering składa się z dwóch etapów realizowanych w formule online. Pierwszym z nich jest kurs, podczas którego każdy uczestnik indywidualnie zapoznaje się z materiałami teoretycznymi. Po pozytywnym ukończeniu części teoretycznej bierze udział w rozmowie podsumowującej. To wyjątkowy moment w całym programie, który umożliwi kontynuację nauki z mentorem. Zajęcia w takiej formule trwają trzy miesiące. Po ukończeniu obu etapów programu i uzyskaniu zadowalającej oceny końcowej, uczestnik zostaje zaproszony na rozmowę techniczną i otrzymuje szansę na zdobycie wymarzonej pracy. 

Zgłoś się już dziś! 

Aby wziąć udział w programie Data Engineering, należy spełnić kilka wymagań. Należą do nich:  

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym z języków programowania (Java, Python, Scala)
  • Podstawowa znajomość Systemu zarządzania relacyjną bazą danych (DBMS)
  • Znajomość strukturalnego języka zapytań (SQL)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper-Intermediate (B2) i wyższym 

Aktualnie trwa rekrutacja uczestników do programu. Nie czekaj i już teraz skorzystaj ze swojej szansy na rozwój! Zgłoś się, wypełniając formularz online.