REKLAMA

Festiwal branży IT już w listopadzie! Prelegenci z Netflix, Amazon i Spotify

23 listopada 2023 już po raz piąty odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - konferencja Pozitive Technologies, organizowana przez miasto Poznań i partnerów. To miejsce, które skupia społeczność IT nie tylko z Poznania, ale także spoza granic naszego kraju. Jednocześnie staje się dobrą okazją do wymiany wiedzy oraz nawiązania cennych kontaktów z innymi profesjonalistami z branży. Co nas czeka w tym roku?

W Polsce działa ponad 162 tys. firm z branży IT. Jak podaje Polski Instytut Ekonomiczny, rynek ten odnotowuje wzrost o 23 proc. rok do roku. Pozitive Technologies to wydarzenie skierowane do doświadczonych inżynierów IT oraz senior developerów. Stanowią oni ponad 80% publiczności i to właśnie z myślą o nich organizator, miasto Poznań, przygotowuje tegoroczny program składający się z 7 ścieżek tematycznych:

  • AI / DATA (BY GSK)
  • ARCHITECTURE (BY GLS)
    ANALYTICS / BIG DATA (BY PCSS)
  • DEVOPS
  • SECURITY
  • AGILE
  • SCRUM   
    + SCENA GŁÓWNA

To tak jakbyś miał 8 konferencji w jednej!

Konferencja online z darmową rejestracją tylko teraz

Podczas wydarzenia wystąpi około 70 prelegentów takich jak:
● VISHAL SHARMA, Vice President at Amazon Alexa
● JOHN PAUL FARMER, President of WeLink Cities / former CTO of New York City
● PRASANNA VIJAYANATHAN, Senior Software Engineer at Netflix
● TEJAS CHOPRA, Senior Software Engineer at Netflix
● REZA RAHMAN, Principal Program Manager at Microsoft
● ALEX SLOLEY, Author | Certified Enterprise Coach | Business Agility Coach | International Keynote Speaker
● DR MACIEJ KAWECKI, digital EU Ambasador / Prezes Instytutu Lema
● WOJCIECH CIEMSKI, Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa w Centrum Informatyki Resortu Finansów, Founder and Bloger w SecurityBezTabu.pl
+ o wiele więcej…

Nieważne czy jesteś specjalistą od programowania, DevOps, bezpieczeństwa, Data & AI, rozwoju aplikacji mobilnych, zarządzania projektami/Agile czy branży gamingowej, Pozitive Technologies to idealne miejsce, gdzie zdobędziesz nowe umiejętności, poszerzysz swoją wiedzę i spotkasz inspirujących ludzi. W poprzednich edycjach brało udział ponad 1000 osób. Możesz dołączyć do nich w tym roku.

Warto zarejestrować się na wydarzenie online, bo liczba miejsc jest ściśle ograniczona → https://pozitive.tech/.

Znakiem rozpoznawczym Pozitive Technologies jest wysoka jakość merytoryczna wystąpień, dlatego średni czas uczestnictwa w prelekcjach w poprzednim roku wynosił 209 minut, a najlepsi prelegenci w 6 transmitowanych równolegle ścieżkach notowali frekwencję na poziomie kilkuset osób. Uczestnicy dopytywali i komentowali ponad 600 razy, co jest dowodem ich zaangażowania. Ewaluacja przeprowadzona po wydarzeniu z 2022 potwierdza, że ponad 90% odbiorców daje Pozitive Technologies wysokie noty, wyrażając chęć uczestnictwa w kolejnej edycji i polecenia wydarzenia znajomym.

POZytywne Afterparty z warsztatami, debatami i imprezą

Jeśli chcesz uczestniczyć także w części offline oraz w imprezie po wydarzeniu, istnieje możliwość zakupu biletu tylko teraz w specjalnej cenie. Śpiesz się, bo oferta jest ograniczona ilościowo i czasowo, a warto → https://pozitive.tech/.

Co Cię czeka w niesamowitych wnętrzach eN Studios w Poznaniu?

● certyfikowane warsztaty z obszarów: Data / AI / Architecture
● round tables z ekspertami
● networking i matchmaking
● strefa fun & learn ze Studiem VR
● przekąski i napoje
● KONCERT gwiazdy wieczoru RAT KRU - jak piszą: to jeden z najciekawszych, najbardziej eklektycznych duetów na polskiej scenie muzycznej!

Już teraz zarezerwuj sobie czas na 23 listopada 2023 roku i dołącz do grona uczestników Pozitive Technologies. Nie przegap okazji do wzięcia udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń IT w Polsce - w prawdziwym festiwalu branży IT!

W skrócie o Pozitive Technologies:

Gdzie: Poznań i online
Kiedy: 23.11.2023
Strona: https://pozitive.tech/
W przypadku zainteresowania udziałem jako partner, prelegent lub sponsor prosimy o kontakt: edyta_fila@um.poznan.pl