REKLAMA

FPGA Hackathon & Conference – 3-4 kwietnia 2020

W dniach 3-4 kwietnia 2020 roku w centrum Krakowa – w hotelu Galaxy odbędzie się event, skierowany do miłośników telekomunikacji Hack into Mars – FPGA Hackathon & Conference 2020, który jako pierwszy w Polsce w takiej skali podejmuje tematykę FPGA.

FPGA Hackathon to inicjatywa, która łączy w sobie 24 godzinny hackathon wraz z poprzedzającą go, jednodniową konferencją, wspieraną przez ekspertów z firm dostarczających sprzęt i oprogramowanie wspomagające rozwój technologii FPGA. Znajdzie się tam miejsce dla szerokiej grupy sympatyków tego obszaru IT: zarówno specjalistów działających w branży, jak również dla osób, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z telekomunikacją.

Hackathon „Hack into Mars” jest wydarzeniem jeszcze bardziej unikatowym w swojej formule – jest to pierwszy turniej deweloperski, wykorzystujący użycie układów FPGA, odbywający się w klimacie misji na Marsa.

Głównym celem, jaki przyświeca organizatorom jest integracja środowiska naukowego ze światem biznesu, szerzenie wiedzy ze specjalistycznych dziedzin nauki i techniki, związanych z technologią FPGA, podniesienie kwalifikacji uczestników w zakresie programowania układów logicznych, wymiana doświadczeń, dzielenie się wiedzą, popularyzacja najnowocześniejszych technik i rozwiązań informatyki oraz elektroniki cyfrowej w Krakowie.

Strona internetowa: https://www.fpgahackathon.com/

Wydarzenie na FB Hackathon: https://www.facebook.com/events/474968043446952

Wydarzenie FB Konferencja: https://www.facebook.com/events/126667878655271