REKLAMA

GDG DevFest Warsaw&Radzymin 2019

Zapraszamy na GDG DevFest Warsaw&Radzymin 2019 w dniach 07-08.12.2019

GDG DevFest (w dniach 07-08.12.2019) to doroczna konferencja dla programistów, projektantów, administratorów, analityków i wszystkich fanów nowych technologii, organizowana przez społeczności skupione wokół Google na całym świecie. W grudniu macie możliwość przyjścia na wydarzenia w Warszawie i Radzyminie, żeby posłuchać:

  1. co się zmieniło w Androidzie czy Chrome,
  2. jak szybko wykorzystać Material Design,
  3. co takiego oferują Flutter, Angular i Firebase,
  4. jakie nowe usługi pojawiły się w Google Cloud Platform,
  5. co już potrafi AI,
  6. - i jak to wszystko ze sobą połączyć, żeby Wasza aplikacja lub biznes wyciągnęły ile się tylko da z najnowszych technologii, z których korzystają codziennie miliardy ludzi na całym świecie.

W tym roku konferencja będzie łączona:

  • Pierwszego dnia zapraszamy do Warszawy na całodniowe wykłady podzielone na 3 tracki: Cloud, Mobile i Web. Zdobędziecie wiedzę o dobrych praktykach bazujących na prawdziwych projektach od najbardziej doświadczonych osób.
  • Drugi dzień będzie pełen warsztatów w Radzyminie (Flutter Study Jam) oraz Warszawie, gdzie przekujecie teorię w praktykę. Dzięki bezpośredniej pomocy od ekspertów postawicie pierwsze kroki w nowej technologii lub pogłębicie Wasze zrozumienie dzięki ich feedbackowi.

Jako prowadzących zaproszono m.in. Googlers’ów, uznanych Google Developers Experts, doświadczonych praktyków i popularnych prelegentów.

Bilety do kupienia tutaj: https://bit.ly/33HVGv4

Szczegóły na stronie: https://warrad.devfest.pl/

Możecie nas również znaleźć na Facebooku, LinkedIn, Twiterze oraz Meetupie.