REKLAMA

ITSF CUP 2023

Działamy z pasją nie tylko w IT, ale także w sporcie dlatego zapraszamy na trzecią edycję mistrzostw w tenisie ziemnym – ITSF CUP 2023! Z przyjemnością kontynuujemy tę sportową okazję do współzawodnictwa i networkingu przedstawicieli firm, związanych z polską branżą informatyczną. Cieszy nas, że poprzednie dwie edycje spotkały się z niezwykle pozytywnymi opiniami wśród uczestników, a tak wysokiego poziomu turnieju nie mogliśmy sobie wymarzyć.

Do uczestnictwa zachęcamy osoby zarówno biznesowe, jak i techniczne reprezentujące działy informatyczne w firmach niezależnie od branży, a także producentów, dystrybutorów i integratorów IT.

Wydarzenie będzie odbędzie się 9 września 2023 roku w Warszawie. Jednak już dziś (15.03) otwieramy zapisy do eliminacji, podczas których wyłonimy zawodników do turnieju!

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w tym sportowym święcie mogą przesyłać zgłoszenia do 16 kwietnia 2023 r. Zastrzegamy, że w zależności od liczby zgłoszonych zawodników może być konieczne przeprowadzenie 1-dniowego turnieju kwalifikacyjnego. Ostateczną formę ogłosimy po zamknięciu zgłoszeń.

Zapraszamy do obejrzenia relacji i galerii z poprzedniej edycji #ITSFCUP2022 (https://itsf.com.pl/itsf-cup-2022-podsumowanie/). Również w tym roku, gracze będą mieli szansę spróbować swoich sił w rywalizacji o atrakcyjne nagrody - trofeum ITSF CUP oraz nagrodę główną: dwie wejściówki na turniejowy dzień Wielkiego Szlema Rolanda Garrosa 2024.

WAŻNE DATY

Zapisy na eliminacje ruszają dokładnie 6 miesięcy przed turniejem!

13 marca 2023 - 16 kwietnia 2023

Rejestracja wszystkich chętnych – online

9 września 2023

Turniej finałowy ITSF CUP 2023

Zapraszamy do rejestracji! Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie: https://itsf.com.pl/tenisowe-mistrzostwa-it-czyli-kolejna-edycja-itsf-cup/ 

Uczestnicy nie ponoszą żadnych opłat związanych z wydarzeniem.

Organizatorem ITSF CUP jest IT Solution Factor Sp. z o.o., w przypadku pytań prosimy o e-mail na adres: marketing@itsf.com.pl