REKLAMA

Jira Day: 25-27 maja 2021 online

Jira Day to wydarzenie skupiające użytkowników użytkowników Ekosystemu Atlassiana z Europy, Ameryk i Nowej Zelandii. Już po raz dziewiąty, jak co roku, w planie jest dzielenie się doświadczeniami i innowacjami w luźnej atmosferze. Entuzjaści Jiry oraz aplikacji zintegrowanych z systemami Atlassian będą mogli omawiać nowe strategie, trendy rynkowe, dyskutować o nowych możliwościach systemu i wzajemnie się inspirować.

Event będzie dostępny wyłącznie online oraz w 100% bezpłatny – wymagana jest jedynie rejestracja. Prowadzony będzie w 100% w języku angielskim. Organizatorem jest działający globalnie wrocławski software house Deviniti.

Czego spodziewać się na Jira Day?

Jira Day to trzy dni wypełnione po brzegi prelekcjami, panelami dyskusyjnymi i sesjami Ask Me Anything.

Główne tematy poruszane podczas eventu to: PMO, QA, migracje, automatyzacje, integracje systemowe, ITSM, bezpieczeństwo, Confluence i raportowanie. Każdego dnia program dzieli się na dwa pokoje, gdzie jednocześnie odbywają się prelekcje i dyskusje. Których z nich nie można przegapić? Z pewnością prezentacji Josha Franka, leadera Atlassian, opowiadającego o podejściu zwinnym w firmie, oraz Kelly Drozd z prelekcją: Unlocking the power of agile, która idealnie uzupełni temat poruszany przez Josha Franka, a także Staff Engineera w Walmart Labs, Abyakta Lenki, który przedstawi migrację Jira i Confluence z bazy Oracle do Axure SQL.

Oprócz rozwijających tematów Jira Day to po prostu miejsce spotkań dla entuzjastów ekosystemu Atlassian. Konkursy, quizy, możliwość wsparcia fundacji charytatywnych i aktywnie spędzone przerwy pomiędzy prelekcjami - to wszystko już pod koniec maja.

Co mówią uczestnicy poprzednich edycji wydarzenia?

The conference was amazing! It was very well organized and led. It was engaging, interesting, and enjoyable – especially thanks to the sense of humor, light yet firm in its approach and great moderation! It was a good platform for networking, knowledge sharing, and learning.

-uczestniczka Jira Day 2020

Już teraz dowiedz się więcej o wydarzeniu, zobacz, jak wyglądały poprzednie edycje, i zarejestruj się: https://deviniti.com/events/jira-day/