REKLAMA

Mini Dni Kariery

To już piąta edycja Mini Dni Kariery, organizowanych przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Wydarzenie ma na celu pomoc młodym ludziom w wejściu na rynek pracy, znaleźć oferty stażu, praktyk. Dzięki szkoleniom podniesiemy kwalifikacje uczestników wydarzenia.
Wydarzenie zostało podzielone na 3 strefy:

  • Strefa szkoleń – to miejsce, w którym uzyskasz możliwość uczestnictwa w internetowych prelekcjach, szkoleniach oraz warsztatach prowadzonych przez osoby z branży – pracowników firm, przedsiębiorców oraz ekspertów branżowych. Biorąc udział w darmowych warsztatach zyskasz szansę uczenia się od najlepszych! Wraz z inspirującymi radami doświadczonych profesjonalistów, praktyków oraz ekspertów zyskasz szansę zdobycia informacji których nie uczą nigdzie na studiach! Pełna oferta i zapisy: https://biurokarier.wsei.edu.pl/minidnikariery/
  • Strefa doradców – w tej strefie znajdziesz doradców zawodowych, którzy czekają na możliwość spotkania się z Tobą online, porozmawiania w nieformalnej atmosferze, przedstawienia ciekawych ofert pracy, praktyk, staży dla studentów i młodych specjalistów oraz wymagań dotyczących tych stanowisk. Zgłoś się do doradcy, powiedz co studiujesz, czym się interesujesz i zapytaj, co konkretna firma mogłaby Ci zaoferować. Śmiało! Skorzystaj z tej okazji!
  • Wirtualna ścianka ofert – odwiedź naszą ściankę online z najświeższymi ofertami praktyk i pracy oraz zobacz, jakie wymagania mają pracodawcy. Specjalna ścianka będzie znajdować się stronie internetowej wydarzenia: https://biurokarier.wsei.edu.pl/minidnikariery/. Przejrzyj ją dokładnie, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!


#Kiedy: 21-24 kwietnia 2020 r.
#Gdzie: wydarzenie online z wykorzystaniem narzędzia Microsoft Teams
#Organizator: Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie
#www: https://biurokarier.wsei.edu.pl/minidnikariery/