REKLAMA

Motorola Solutions na Krakowskich Dniach Informatyki

W najbliższą środę i czwartek, 1- 2 grudnia, odbędą się wirtualne Krakowskie Dni Informatyki, wydarzenie, które przyciąga zarówno wszystkich zainteresowanych pracą w IT, jak i firmy, które szukają pracowników w tym obszarze. Jedną z nich jest Motorola Solutions, której drugi największy na świecie ośrodek badawczo-rozwojowy znajduje się w stolicy Małopolski.

W trakcie wydarzenia rekruterzy z Motorola Solutions będę odpowiadać na pytania dotyczące projektów, aktualnych ofert pracy oraz możliwości rozwoju w firmie.
W programie przewidziano także gratkę dla miłośników programowania – webinar pt. Jak debugować kod w C++ ? Począwszy od logowania poprzez gdb, kończąc na takich narzędziach jak valgrind oraz sanitizery. Prezentację poprowadzi Jakub Woźniczka, Senior System Software Engineer z działu Video Security and Access Control w Motorola Solutions. Video Solutions w krakowskim centrum R&D Motorola Solutions to prawie 120 pracowników, tworzących oprogramowanie dla kamer stacjonarnych oraz mobilnych, analityki nagrań wideo, systemów zarządzania infrastrukturą monitoringu, a także kontrolą dostępu do budynków i pomieszczeń. Webinar odbędzie się w środę, 1.12 o 11.30. Wstęp wolny.

Już niebawem na łamach Programisty znajdziecie artykuł Jakuba Woźniczki nt. CTAD!

Krakowskie Dni Informatyki: 1 i 2.12 od 10:00 do 16:30

Krakowskie Dni Informatyki 2021 (online) – Konferencja krakowskiej branży IT (kdi.org.pl)