REKLAMA

Segfault Unconference

W dniach 6-7 września widzimy się w Krakowie podczas Segfault Unconference! Czas się spotkać na dobre.

Segfault Unconference to dwa dni pełne inspiracji. Pierwszy dzień to prelekcje, które będą odpowiedziami na nurtujące was pytania. To mnóstwo inspiracji i podpowiedzi nietypowych rozwiązań, na które czekacie. Drugi dzień to formuła Unconference, czyli wymiana doświadczeń oraz najlepsi prelegenci. To wy wybieracie tematy! To czas na „open space technology” niekonferencję. Uzbrojeni w „post it” i pisaki, wspólnie nakreślimy agendę. Każde pytanie, które chcieliście zadać, każde pytanie, które do tej pory nie znalazło odpowiedzi, znajdzie się na tablicy pełnej karteczek i stanie się elementem agendy spotkania. Tego dnia, pod czujnym okiem zaproszonych gości, konferencyjnych wyjadaczy, ekspertów i przyjaciół będziemy dyskutować, podważać, dzielić się doświadczeniem i obalać status quo...

Drugi dzień Segfault Unconference to przede wszystkim networking, nowe znajomości, ogrom wiedzy i doświadczenia, bez sztywnych ram konferencji.

Czym w tym roku zaskoczy Segfault? Czy dowiemy się, czym jest kryptonit i czego boją się programiści? Czy złożone systemy rozproszone można ujarzmić i co wspólnego z tym ma TLA+? A może chcecie dowiedzieć się, jak komputery korzystają z Wikipedii i czym jest tajemniczy Query Service, od człowieka, który pracuje w Wikimedia? Przygotowaliśmy także historię niejednej refaktoryzacji systemu pewnej znanej sieci handlowej, rozmowy o wydajności, bazach danych i architekturze – wszystko na granicach technologii i systemów.

Więcej informacji: https://segfault.events/unconference2021/

Facebook: https://www.facebook.com/segfaultevents