REKLAMA

Sheep Your Hack 3

To już kolejna – trzecia edycja hackathonu Sheep Your Hack, organizowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie.  Wydarzenie ma charakter konkursu, w którym w trakcie 24 godzin młode osoby z różnych środowisk akademickich, pracując w zespołach 2-6 osobowych, mają za zadanie stworzyć MVP aplikacji biznesowej, która ma potencjał wejścia na rynek.

Wbrew pozorom wydarzenie nie jest kierowane tylko do programistów. Wiedza  z zakresu biznesu, zarządzania projektami czy grafiki też się przyda. Co ważne, uczestnicy nie pozostają sami z tym trudnym zadaniem - podczas eventu obecni są mentorzy, czyli osoby z otoczenia biznesowego (m.in. analitycy biznesowi, project managerowie, developerzy, szkoleniowcy, business managerowie, marketing managerowie i designerzy), których zadaniem jest wspierać zespoły swoim doświadczeniem i wiedzą.   

Tematem hackathonu jest Smart City, jednak rozwinięcie konkursowego zagadnienia zostanie odkryte dopiero w dniu eventu.

Projekty będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą osoby o uznanym dorobku biznesowym. Organizatorzy przewidzieli 3 zwycięskie miejsca z nagrodami pieniężnymi. Na dziś pula nagród wynosi 6 500 zł.  

Dwie poprzednie edycje Sheep Your Hack zgromadziły ponad 300 młodych programistów. Partnerem technologicznym Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki oraz Sheep Your Hack jest Microsoft.

data: 10 – 11. grudnia 2021 r.

*Zapisy na trzecią edycję hackathonu Sheep Your Hack, organizowanego przez WSEI Kraków, zostały przedłużone do 05.12! Jeśli jeszcze nie zdążyłeś się zapisać – to już ostatni dzwonek! Przypominamy, że na wydarzenie możesz zapisać się sam i dołączyć do Team Buildingu, lub też możecie zgłosić do udziału cały zespół!

Formularz do zapisów, znajdziesz tutaj:  https://sheepyourhack.com/

miejsce: online (MsTeams + Discord)  

WWW: https://sheepyourhack.com/    

wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/313625800607540?ref=newsfeed  

kontakt:

Natalia Uchwat

nuchwat@wsei.edu.pl +48 515 970 471