REKLAMA

SPACEHACK, czyli 48-godzinny hackathon online

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 października 2020 roku. 4-osobowe drużyny powalczą o atrakcyjne nagrody – I miejsce 8000 zł, II miejsce 4000 zł, III miejsce 2000 zł. Wybrane drużyny otrzymają również nagrody dodatkowe, przygotowane przez partnerów wydarzenia.

Spacehack to hackathon online, organizowany jako wydarzenie towarzyszące przy Kongresie 590, skierowany do wszystkich zainteresowanych tematyką programowania. W ciągu 45h uczestnicy będą mieli za zadanie stworzyć innowacyjne rozwiązanie z dziedziny kosmonautyki i technologii kosmicznych. Tematem przewodnim wydarzenia jest podbój kosmosu i kolonizacja Marsa.

Wydarzenie rozpocznie się 23 października 2020 r. o godzinie 18:00, a jego koniec przewidziany jest na 25 października o godzinie 15:00. Kontakt pomiędzy uczestnikami a organizatorami, będzie się odbywał za pomocą aplikacji Discord (każdy zarejestrowany uczestnik niezwłocznie otrzyma link z dostępem do dedykowanego kanału w aplikacji).

W czasie trwania hackathonu, uczestnicy będą mieli możliwość kontaktu z ekspertami i mentorami. Każdy zespół będzie również zobligowany do pokazania projektu na różnych etapach, celem wyłonienia 5 najlepszych projektów, które dostaną się do ścisłego finału. Pokazy gotowych projektów będą transmitowane na żywo na stronie www.youtube.com.

Tegoroczna tematyka dotyczy kosmosu i to właśnie tam musi dotrzeć Wasza wyobraźnia! Stwórzcie rozwiązanie w jednej z trzech kategorii, które pozwoli na kolonizację Marsa!  

Kategorie konkursowe:

  1. Robotyka i sztuczna inteligencja
  2. Aplikacje mobilne i webowe
  3. Gry (VR, symulator)

Zachęcamy do udziału!

#maytheforcebewithyou

Rejestracja na stronie: https://app.evenea.pl/event/spacehack/

Fanpage: https://www.facebook.com/spacehackonline/

Strona www wydarzenia:  www.spacehack.pl