REKLAMA

Tech Talk Special Edition

Jeśli interesujecie się zagadnieniami dot. architektury heksagonalnej, innowacji w rozwiązaniach IT, konceptu data mesh oraz μ-serwisów, koniecznie dołączcie do nas podczas IV edycji konferencji Tech Talk Special Edition.

Już 12 października 2021 (wtorek), w godzinach 9:00 specjaliści z Capgemini Software Solutions Center opowiedzą o obszarach, którymi zajmują się na co dzień, podzielą się doświadczeniami na podstawie ciekawych case studies oraz opowiedzą o nowinkach z branży IT.

W trakcie konferencji będzie można obejrzeć również debatę na temat plusów i minusów projektowania zorientowanego na użytkownika oraz posłuchać naszego gościa specjalnego, specjalisty Java, Adama Bienia, który opowie o rozwiązaniach cloudowych w języku Java.

Za stronie https://capgeminisoftware.pl/wydarzenie/konferencja-techtalkse/ można zapoznać się z dokładną agendą wydarzenia.

Konferencja odbędzie się w trybie online, więc możecie wgrać się na nią w dowolnym momencie. Pondto po raz pierwszy udział w niej jest całkowicie bezpłatny!

Zapiszcie się już teraz, wypełniając formularz (zapisy trwają do 11 października)!