REKLAMA

Test Dive po raz piąty

Całą konferencję będzie można obejrzeć na żywo na oficjalnym kanale YouTube. Rejestracja jest już aktywna i trwa aż do oficjalnego startu wydarzenia. Organizatorzy zachęcają jednak, by nie zwlekać, ponieważ zapisane osoby otrzymają wcześniejszy dostęp do zamkniętej grupy na platformie Discord.

To tam prowadzone będą aktywne dyskusje z panelistami, a także z innymi uczestnikami i organizatorami konferencji - pracownikami firmy Nokia w Krakowie. W zeszłym roku strefa networkingowa zgromadziła ponad 1100 uczestników, a wśród nich można było znaleźć studentów, pracowników firm technologicznych, a także przedstawicieli biznesu i środowiska akademickiego. Poza aktywną dyskusją, zarejestrowane osoby, już podczas trwania konferencji, będą miały możliwość wygrać kody na ebooki.

Konferencja Test Dive organizowana jest od 2017 roku i porusza tematy związane z takimi dziedzinami jak testing, IoT, Machine Learning, DevOps, Agile czy security. Wśród prelegentów tegorocznego wydarzenia znajdą się m.in. przedstawiciel Nokii Bell Labs, Leilo Di Martino, Adam Haertle z Zaufanej Trzeciej Strony, a także firma niebezpiecznik.pl, która jest z nami od trzech lat.

Oficjalna strona konferencji: www.testdive.pl