REKLAMA

Tydzień programisty w 2022 roku

Fundacja CODE:ME od 5 lat organizuje wydarzenie Tydzień Programisty, którego zwieńczeniem jest Konferencja Hello IT, odbywająca się dokładnie w 256 dzień roku – w Dzień Programisty.

Wydarzenie skierowane jest do społeczności IT, którą Fundacja tworzy i rozbudowuje od 7 lat

Tydzień Programisty to wydarzenie pełne merytorycznych spotkań, wiedzy, pasji, wymiany doświadczeń. Szczególną grupą tego wydarzenia są juniorzy, którzy dopiero wkraczają w świat IT.

Dzięki dużej różnorodności tematów stworzona zostanie przestrzeń, w której przyszli i obecni programiści, pracodawcy, inwestorzy i eksperci będą mogli swobodnie wymienić się doświadczeniami.

Misją CODE:ME jest przekazywanie wiedzy z obszaru szeroko pojętej branży IT. Fundacja tworzymy wspierającą się społeczność, do której należą praktycy, wykładowcy i mentorzy z wieloletnim stażem, pasjonaci nowych technologii oraz instytucje z obszaru biznesu, firmy IT oraz organizacje pozarządowe.

Wydarzenie odbędzie się w terminie 6-13 września 2022, podczas którego zorganizujemy liczne warsztaty, spotkania, webinary w 4 miastach Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Poznaniu. Ponadto odbędą się również webinary i warsztaty online.

W tym roku na uczestników czekają tematy:

  1. Testowanie
  2. Cloud
  3. Security
  4. HR
  5. Sztuczna inteligencja
  6. Hardware

Zwieńczeniem wszystkich spotkań będzie konferencja Hello IT, która odbędzie się w Dzień Programisty 13 września! Podczas konferencji poruszone zostaną m.in. tematy obecnych trendów w IT, przemysłu 4.0, Cyber Security czy Data Science. Poruszony zostanie temat, jak i czego się uczyć, jak się dalej rozwijać w IT.

Specjaliści opowiedzą o tym, które technologie są warte uwagi, jak przygotować się do ich nauki. Eksperci biorący udział w konferencji to praktycy branży IT, którzy chętnie opowiedzą o swoich doświadczeniach i podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat potrzeb branży IT.

Więcej informacji: https://tydzienprogramisty.pl/