REKLAMA

W podróży od CRUDów do działania opartego o akcje

No Exceptions to cykl spotkań skupiających entuzjastów backendu i nie tylko – powstał z potrzeby dzielenia się wiedzą, która jest jedną z podstawowych wartości w holakratycznej organizacji, jaką jest Boldare. Spotkania prowadzone przez ekspertów Boldare są dostępne za darmo, dla wszystkich zainteresowanych. Już 10 czerwca odbędzie się kolejna, wirtualna edycja wydarzenia, podczas którego programiści wezmą pod lupę różne podejścia do projektowania akcji w aplikacjach. 

Podczas spotkań No Exceptions są tematy związane z różnymi technologiami, kodowaniem i utrzymaniem jakości. Na najbliższym webinarze będzie mowa o ciekawych rozwiązaniach w projektach, pokazanych na realnych przykładach. Seria sięga początków 2019 roku. Odbyło się  już 6 edycji, które odbywały się zarówno stacjonarnie, jak i online. Wydarzenie zgromadziło do tej pory łącznie ponad 500 osób!

Podczas siódmej edycji No Exceptions eksperci wezmą pod lupę różne podejścia do projektowania akcji w aplikacjach. Będzie o zasobach (czyli sławnych CRUDach) oraz zarządzaniu zdarzeniami (Event Driven). Prelegent zdradzi swoje sposoby na łączenie obu rozwiązań i korzystanie z zalet jednego i drugiego. Poza prelekcją można spodziewać się także debaty, podczas której programiści z Boldare podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą z zakresu projektowania aplikacji.

Boldare to europejska firma z korzeniami w Polsce. Specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu produktów cyfrowych dla klientów z całego świata. Ma swoje oddziały w Gliwicach, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie oraz w Hamburgu i Amsterdamie. 

Wydarzenie obędzie się 10 czerwca 2022 o godz. 13:00

Więcej informacji: https://www.noexceptions.pl/