REKLAMA

Weź udział w badaniu społeczności SysOps/DevOps

W raportach z branży IT na próżno można szukać informacji o Adminach i DevOpsach. Choć to coraz bardziej potrzebni na rynku pracownicy, w badaniach są jakby niewidoczni.

Dlatego powstała inicjatywa badania społeczności SysOps/DevOps. To akcja, która w pełni skupia się na Opsach. W treści ankiety znajdują się pytania dotyczące technologii, doświadczenia zawodowego czy rekrutacji. Wszystko po to, aby docelowo zwiększyć ich satysfakcję z pracy.

Inicjatorem badania jest Fundacja SysOps/DevOps Polska. To organizacja, która od kilku lat aktywnie działa na rzecz Opsów. Jest to ich kolejny projekt, tuż obok grup na Facebooku, meetupów i szkoleń.

Dane i wnioski zawarte w raporcie będą wskazówkami w praktykach rekrutacyjnych czy HR-owych SysOpsów i DevOpsów oraz pomogą lepiej poznać i zrozumieć ich motywacje, zachowania oraz oczekiwania. Oby wzrost wiedzy i świadomości o tej grupie przełożył się na skuteczniejsze działania, i co za tym idzie, wpłynął na poprawę satysfakcji z pracy wśród Adminów i SysOpsów!

Dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w badaniu! Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 5-10 minut. To tylko chwila, która może mieć realny wpływ na branżę!

Link do ankiety: https://sysopspolska.webankieta.pl/