REKLAMA

Zostań prelegentem / prelegentką podczas VII edycji Test Dive

Jeśli tematyka testowania oprogramowania jest Ci bliska i chciałbyś podzielić się wiedzą, ta konferencja jest dla Ciebie. Organizatorzy z Centrum Technologicznego Nokii w Krakowie zapraszają na tegoroczną – siódmą już odsłonę Konferencji Test Dive! W tym roku spotkamy się 12 października w Multikinie w Krakowie.

Czy warto? Oczywiście, że tak! Masz szansę poprowadzić wykład podczas jednej z największych konferencji testerskich w Polsce i Europie, która zgromadziła w zeszłym roku prawie 2000 osób – online i stacjonarnie)! Jest ona traktowana przez wiele osób związanych z testowaniem oprogramowania jako ważna tradycja. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze trendy w testowaniu oraz najlepsze praktyki i tematy związane z cyklem życia i jakością produkcji oprogramowania. 

Test Dive to nie tylko wykłady i prelekcje. To tutaj środowisko akademickie integruje się ze światem biznesu, czego efektem są nowe znajomości i mnóstwo okazji do wymiany doświadczeń i dyskusji.

W tym roku podczas swoich wykładów zgłoszeni prelegenci będą mieli szansę zagłębić się w tematykę związaną przede wszystkim z testowaniem w medycynie oraz Machine Learning w testowaniu. Natomiast jeśli chcia(a)łbyś podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziedziny bezpieczeństwa, algorytmów, telkomunikacji (4G/5G) itp. – nie trać czasu – wyślij zgłoszenie i zostań prelegentem na Test Dive 2023!

Więcej informacji na: testdive.pl

Wydarzenie jest bezpłatne. 

Brzmi ciekawie? Czekamy na Twoje zgłoszenie od 15 marca do 15 czerwca!