REKLAMA

7. edycja konferencji dla programistów Future Dev Day

W dniach 30 listopada – 1 grudnia 2018 w Gliwicach odbędzie się już 7. edycja konferencji programistycznej Future Dev Day (FDD). W ramach dwudniowego spotkania odbędzie się 13 inspirujących wykładów oraz 3 szkolenia w formie warsztatów. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się 22 października. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.futuredevday.pl. Udział w wykładach będzie darmowy, natomiast część warsztatowa – płatna.

Tegoroczna agenda konferencji ma formę dwudniowego wydarzenia – 30 listopada (piątek) odbędą się płatne warsztaty prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z Future Processing (FP). Drugi dzień to bezpłatne wykłady zamknięte w 4 blokach tematycznych: Future (w ramach którego omawiane będą takie zagadnienia, jak Blockchain, Serverless i Service Mesh), Data (m.in. Autoenkodery, architektura Lambda), Architecture (m.in. Oauth2, Service Fabric) oraz Frontend (RxJS, Redux). Pełna agenda oraz opisy prelekcji dostępne są na stronie wydarzenia.

Jak zawsze na konferencję został zaproszony gość specjalny, którym w tym roku jest Szymon Kulec – architekt, Microsoft MVP, prelegent, inżynier oprogramowania oraz lider Warszawskiej Grupy .NET. Jego prelekcja pt. „Filary chmur” dotyczyć będzie zarządzania infrastrukturą, platformą i usługami w chmurze publicznej.

Future Dev Day to konferencja programistyczna, która powstała w 2012 roku z chęci poszerzania wiedzy i umiejętności osób z FP, pracujących w różnych zespołach projektowych. Początkowo wydarzenie miało charakter zamknięty (prelegentami oraz uczestnikami FDD mogli być jedynie pracownicy FP), jednak ze względu na duże zainteresowanie konferencją, w 2016 roku zdecydowano o otworzeniu jej na uczestników spoza FP.
Tematyka wydarzenia od zawsze skupiała się wokół technologii podbijających rynek lub mających ku temu spory potencjał. Dzień wypełniony krótkimi 25-minutowymi wykładami o różnorodnej tematyce stanowi przegląd najaktualniejszych trendów branży IT. Pozwala to na wzajemne zaczerpnięcie inspiracji specjalistom, którzy na co dzień pracują w różnych obszarach programowania.

Strona wydarzenia https://futuredevday.pl
Future Dev Day na Facebooku https://www.facebook.com/futuredevday
Future Dev Day na Twitterze https://twitter.com/FutureDevDay