REKLAMA

O nas

Jesteśmy zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży wydawniczej związanej z IT.

"Programista" to 2-miesięcznik skierowany do zawodowych programistów i członków zespołów IT. Magazyn wydajemy od stycznia 2012 roku w wersji drukowanej, jak również w wersji elektronicznej i jest dostępny w prenumeracie i salonach Empik.

Naszym celem jest dostarczanie profesjonalnych i ciekawych materiałów, uzupełniających i poszerzających wiedzę naszych czytelników. Stawiamy na nowości, ale nie zapominamy o starszych rozwiązaniach. Artykuły są pisane przez naukowców i znanych specjalistów z branży.

Z uwagą wsłuchujemy się w sugestie i potrzeby naszych odbiorców, dlatego wszelkie komentarze i wskazówki są przez nas mile widziane.

Kontakt: redakcja@programistamag.pl

Redakcja magazynu "Programista"

Wydawca/Redaktor naczelny

Anna Adamczyk

Redaktor prowadzący

Mariusz „maryush” Witkowski

Korekta

Tomasz Łopuszański

Współpraca 

Michał Bartyzel, Mariusz Sieraczkiewicz, Dawid Kaliszewski, Marek Sawerwain, Łukasz Mazur, Łukasz Łopuszański, Jacek Matulewski, Sławomir Sobótka, Dawid Borycki, Gynvael Coldwind, Bartosz Chrabski, Rafał Kocisz, Michał Sajdak, Michał Bentkowski, Paweł „KrzaQ” Zakrzewski,  Sławomir Zborowski, Michał "Kafej" Zbyl, Damian Bogel, Dominik „Disconnect3d” Czarnota, foxtrot_charlie