REKLAMA

Bootcamp Front-End Developer już 6 listopada!

Jesteś, bądź chciałbyś zostać front end developerem? Pasjonuje Cię projektowanie stron internetowych w najnowszych technologiach, a zaawansowane interfejsy nie są Ci straszne?

Na eduweb.pl trwa właśnie akcja Czerwony Październik – Miesiąc Front End. Cztery kursy wideo i ponad 40 godzin lekcji prosto od ekspertów, dzięki którym poznasz najnowsze techniki programowania. A już 6 listopada prawdziwa bomba - rusza Front End Bootcamp – 6 tygodni szkolenia online, które pomoże Ci stać się Full Stack Web Developerem.

W trakcie Bootcampu nauczysz się od podstaw najważniejszych technologii działających po stronie klienta, które są obecnie najbardziej pożądane przez pracodawców. Poznasz nowoczesne frameworki a także narzędzia ułatwiające prace developera. To wszystko z pomocą grupy uczestników oraz mentorów.

Czas trwania Bootcampu Front-End Developer – 6 tygodni. Start już 6 listopada!

Sprawdź jakie zagadnienia będą poruszone w trakcie Bootcampu:

  • Zaawansowany JS – poznasz serię dobrych praktyk pracy z JavaScript, podejście obiektowe jak również praca z Ajax czy JSON.
  • API HTML 5 - Poznasz techniki pracy z nowymi API w HTML5 takimi jak Geolokalizacja, Aplikacje Offline czy File API.
  • ES6 i TypeScript - wprowadzenie do zmian w JS, które pozwolą Ci zrozumieć działanie nowoczesnych frameworków.
  • Frameworki - działanie ekosystemu frameworków JS takich jak Node, Angular i WebPack.
  • AngularJS - najważniejsze koncepcje najważniejszego z frameworków JavaScript.
  • Projekt i Narzędzia - stworzysz własny projekt i poznasz lepiej przydatne narzędzia jak Grunt, Gulp i Git.

Już w trakcie bezpłatnej sesji otwierającej stworzymy pierwszą aplikację z wykorzystaniem technologii, o których będziesz uczył się na Bootcampie. Jeśli nawet wszystkiego nie zrozumiesz - nie przejmuj się, po to jest kolejne 6 tygodni! Podczas całego dnia streamowanych na żywo zajęć będziesz miał okazję poznać innych uczestników Bootcampu, oraz trenera i zadać mu pytania na czacie.

Już teraz zapisz się na darmowy Live Kick Off - startujemy już 6 listopada!

Więcej informacji pod adresem: http://eduweb.pl/bootcamp/FrontEndDeveloper

Dodatkowo przez cały październik poprowadzimy dla Was darmowe Warsztaty z Front-Endu! Dostęp do warsztatów całkowicie bezpłatnie znajdziecie tutaj >> http://bit.ly/2duPqM0

banner_bootcamp2