REKLAMA

Branża IT rywalizuje na kortach tenisowych Legii – rusza 4. edycja ITSF Cup

IT Solution Factor, polski integrator rozwiązań informatycznych, organizuje 4. edycję mistrzostw branży IT w tenisie ziemnym – ITSF CUP 2024. Eliminacje do finału odbędą się w dniach 25-26 maja na kortach Legia Tenis & Golf, a zwycięzca zostanie wyłoniony we wrześniowym turnieju finałowym. Na tenisowego mistrza branży IT, poza tytułem i pucharem, czeka wyjątkowa nagroda – bilety na Nitto ATP Finals 2024 w Rzymie!

Turniej ITSF CUP zainicjowano w 2021 r.  z myślą o przedstawicielach firm i instytucji związanych z sektorem IT w Polsce. Organizatorzy do udziału zapraszają wszystkie osoby reprezentujące zarówno obszary biznesowe, jak i techniczne działów IT w organizacjach, a także producentów sprzętu, twórców oprogramowania, dystrybutorów i integratorów IT.

Rozgrywki podzielone są na 2 fazy. Pierwsza z nich to eliminacje, które odbędą się w dniach 25-26 maja na kortach Partnera Strategicznego wydarzenia - Legia Tenis & Golf. Następnie, najlepszych 16 zawodników i zawodniczek weźmie udział w finale zaplanowanym na początek września. Tak, jak w ubiegłych latach, na zwycięzcę rywalizacji czeka wyjątkowa nagroda – poza tytułem i pamiątkowym pucharem - dwa bilety na dzień turniejowy Nitto ATP Finals 2024.

- „Oprócz naszej pasji do technologii, równie mocno jesteśmy zaangażowani w promowanie aktywności fizycznej, zwłaszcza poprzez różnorodne formy sportu, w tym tenisa. Właśnie ten sport, z jego naturalną rywalizacją i emocjami, stał się inspiracją do założenia ITSF CUP. W ciągu ostatnich trzech lat udało nam się stworzyć niepowtarzalną atmosferę, gdzie członkowie społeczności IT mogą nie tylko zmierzyć się ze sobą na korcie, ale także wymienić zawodowe doświadczenia, nawiązać nowe kontakty i cieszyć się czasem spędzonym wśród osób o podobnych zainteresowaniach. Wierzę głęboko, że tegoroczna edycja ITSF CUP przyniesie nam jeszcze więcej radości i zapewni wszystkim uczestnikom niezapomniane wrażenia, szczególnie na urokliwym obiekcie Legii” podsumowuje Mikołaj Wiśniak, Vice President IT Solution Factor i współpomysłodawca ITSF CUP.

Aby wziąć udział w ITSF CUP 2024 wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Zgłoszenia przyjmowane są do 30.04. Liczba miejsc jest ograniczona! Uczestnicy nie ponoszą żadnych opłat związanych z wydarzeniem.

Relację z poprzedniej edycji ITSF CUP 2023 można zobaczyć pod tym linkiem: https://itsf.com.pl/final-turnieju-itsf-cup-2023/

Organizatorem ITSF CUP jest IT Solution Factor Sp. z o.o., w przypadku pytań prosimy o e-mail na adres: marketing@itsf.com.pl.