REKLAMA

Chroń siebie i swoich bliskich przed nieuczciwymi ogłoszeniami w internecie!

Uwaga pasjonaci technologii! W Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zainteresuje osoby chcące wziąć udział w hackathonie, gdzie będziesz mógł się podjąć wyzwania i sprawdzić swoje umiejętności. Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) organizuje drugą edycję hackathonu #Supervision_Hack – wyjątkowego maratonu programowania wspierającego bezpieczne funkcjonowanie rynku finansowego. Dla najlepszych rozwiązań przygotowano nagrody pieniężne o łącznej wartości 150 000 zł.

Hackathon odbędzie się w dniach 19-21 maja 2023 r. w Warszawie. Uczestnicy będą mieli możliwość tworzenia rozwiązań wspierających zwalczanie nieuczciwych ogłoszeń o pracę oraz reklam. Wyzwania stawiane przed uczestnikami hackathonu będą związane z detekcją oraz automatycznym odczytywaniem i weryfikowaniem publikowanych na stronach internetowych informacji wykorzystujących frazy związane z wyłudzeniami oraz ogłoszeń o pracę kierowanych do osób poszukujących pracy, których dane zostaną wykorzystane do działań przestępczych.

W tym roku uczestnicy przygotują rozwiązania w dwóch kategoriach:

  • #FakeJobHunter – walcz z oszustami na rynku pracy
  • #AdsDetect – mechanizm wykrywania fałszywych reklam

W obu wyzwaniach jury wyłoni po 3 zwycięskie drużyny. Łączna pula nagród pieniężnych wynosi 150 000 złotych.

Dla kogo przeznaczony jest hackathon?

Udział w wydarzeniu jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych: studentów, programistów, UXowców, project managerów, inżynierów, ekspertów baz danych, analityków, a nawet socjologów. Projekty biorące udział w konkursie mogą być zgłaszane indywidualnie lub w zespołach złożonych z maksymalnie 6 osób. Ci z uczestników, którzy nie mają zespołu, będą mogli stworzyć drużynę na kanale Discord lub na miejscu. Każdy biorący udział w hackathonie może liczyć na wsparcie specjalistów, dostępnych przez cały czas trwania wydarzenia.  Mentorzy pomogą nie tylko od strony technicznej, ale także posłużą radą w kwestii sposobów wdrażania pomysłów w poszczególnych zadaniach.

#Supervision_Hack to nie tylko wyjątkowa okazja, by zdobyć cenne doświadczenie, ale również szansa na rozwinięcie swojego potencjału i zdobycie cennych nagród. Czy zdecydujesz się wziąć udział w tym wyjątkowym hackathonie? Zgłoś swój udział już teraz na stronie internetowej wydarzenia.

Na terenie The Tides będą na Was czekać:

+ gorące posiłki (tak, pizza też będzie),

+ hektolitry kawy,

+ warsztaty ze sztuki pitchingu,

+ quizy wiedzy z cennymi nagrodami,

+ przestrzeń do wypoczynku

+ ciekawa strefa partnerska.

Razem walczmy z cyberprzestępcami!

Nie przegap okazji, by pokazać swoje umiejętności pracy zespołowej i zaprezentować swoje pomysły przed profesjonalnymi mentorami. Do zobaczenia na #Supervision_Hack 2023!

Więcej informacji na stronie internetowej.

Facebook: https://www.facebook.com/Supervisionhack

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/supervision-hack/

Twitter: https://twitter.com/SupervisionHack