REKLAMA

CODE{sun}DAY w Poznaniu

Już 10 grudnia kolejna edycja CODE{sun}DAY– warsztatów dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programowaniem.

Coraz więcej osób pragnie zacząć kariery w branży IT, jednak pierwszym problemem, przed którym stają, jest wybór języka. CODE{sun}DAY, który już po raz 8. organizuje Fundacja CODE:ME, dedykowany jest właśnie takim osobom.

Przygotowując pierwszą edycję CODE{sun}DAY mieliśmy wiele obaw, czy warsztaty jednodniowe kogoś przyciągną. Teraz z każdą kolejną edycją, gdy zainteresowanie rośnie, wiemy, że to był strzał w dziesiątkę. Zadowolenie uczestników po każdej z edycji daje nam ogromną siłę i chęć aby organizować kolejne. 3 grudnia startujemy z  CODE{sun}DAY w Gdańsku, a już tydzień po, czyli 10.12 będziemy w Poznaniu mówi Marcin Młyński, prezes Fundacji CODE:ME

To już druga edycja CODE{sun}DAY w Poznaniu. Tym razem organizatorzy przygotowali do wyboru jeden z trzech warsztatów softwareowych. Swoje siły uczestnicy będą mogli sprawdzić pisząc kod w języku JavaScript lub Python, a także sprawdzić się jako tester/ka pod okiem Karoliny z Girls Who Test.

CODE{sun}DAY to nie tylko pomysł na kreatywne spędzenie niedzieli, ale także świetna okazja, by poznać nowe osoby, które mają te same obawy i wątpliwości i wspólnie z trenerami zastanowić się, jak dalej uczyć się programowania. Zachęcamy do zgłaszania się, bo miejsca znikają ekspresowo.

Informacje w skrócie:

Koszt: 20 zł;

Kiedy: niedziela, 10.12.2017 roku, rejestracja uczestników: 9:30, warsztaty: 10:00 - 18:00;

Gdzie: Sale OMEGA,  ul. Dąbrowskiego 79 A - 11 piętro, Poznań.

Więcej informacji i zapisy* na: http://www.codeme.pl/sunday/poznan/

*Zapisy trwają do czwartku (30.11.2017)