REKLAMA

Coraz więcej nowości podczas .NET DeveloperDays

4 edycje, setki ekspertów i tysiące uczestników z całego świata — tak podsumować można dotychczasowe konferencje .NET DeveloperDays. W tym roku we wrześniu odbędzie się piąta odsłona popularnej konferencji skierowanej do programistów, architektów i specjalistów wykorzystujących do swej pracy platformę .NET. Sprawdźcie, kogo będzie można spotkać w warszawskim EXPO XXI w drugiej połowie września.

Zmiany w dotychczasowej formule

Tegoroczna edycja .NET DeveloperDays obfituje w wiele nowości. Organizatorzy przykładają dużą uwagę do poziomu wydarzenia, dlatego też wprowadzają zmiany w formule. W tym roku zorganizowane zostaną m.in. 4 równoległe ścieżki tematyczne i dostęp do strefy ekspertów. Dzięki strefie ekspertów uczestnicy będą mogli osobiście zadać nurtujące ich pytania wybranym prelegentom, natomiast szeroki wybór ścieżek tematycznych pozwoli wybrać najbardziej interesujące zagadnienia.

Najwięksi eksperci

.NET DeveloperDays to przede wszystkim duża dawka wiedzy merytorycznej. Co roku zapewniają ją najlepsi eksperci z branży IT. Podczas 5 edycji wydarzenia swoje sesje wygłosi ponad 20 prelegentów.

Organizatorzy przedstawili największe gwiazdy tegorocznej konferencji. Keynote otwierający wygłosi Scott Hunter - Director of Program Management w firmie Microsoft. Na co dzień pracuje nad NET Core, ASP.NET, Entity Framework i narzędziami internetowymi do Visual Studio. Sesję zamykającą poprowadzi Tim Huckaby, uznany przez prasę za „pioniera rewolucji Smart Client". Huckaby zajmuje się zagadnieniami z zakresu: AI, Computer Vision, Machine Learning, AR/MR, & Emerging User Experiences. Podczas 35 lat pracy związany był m.in. z firmą Microsoft - współpracował z Billem Gatesem i Stevem Ballmerem. Do grona prelegentów dołączył również Donovan Brown - Principal DevOps Manager w zespole Microsoft’s Cloud Developer Advocacy. Jego pasją jest programowanie, natomiast zawodowo przez wiele lat pomagał firmom na całym świecie w opracowywaniu rozwiązań z wykorzystaniem Virtual Studio i Team Foundation Server.

W trakcie dwóch dni konferencji swoje prelekcje przedstawią także Gill Cleeren, Wouter de Cort, Jiri Cincura, Michael Kaufmann i Elton Stoneman.

Pre-con czyli całodniowe sesje szkoleniowe

.NET DeveloperDays to jednak nie tylko prelekcje, ale także programowanie w praktyce. 17 września, w przeddzień głównej konferencji odbędą się całodniowe warsztaty. Prowadzącymi będą Sasha Goldshtein, Neal Ford, Daniel Marbach i Shawn Wildermuth. Na sesje przedkonferencyjne obowiązują osobne zapisy, a ilość miejsc jest już mocno ograniczona.

Konferencja i całodniowe sesje szkoleniowe prowadzone będą w języku angielskim. Formularz rejestracyjny i wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej http://net.developerdays.pl/. Aktualności można śledzić na facebookowym profilu Konferencji: https://www.facebook.com/DeveloperDays/.

Organizatorem wydarzenia jest firma DATA MASTER, która odpowiada także za produkcję Cloud DeveloperDays oraz Join! The Database Conference.