REKLAMA

Druga edycja GDG DevFest we Wrocławiu

GDG DevFest to seria wydarzeń, które co roku gromadzą entuzjastów technologii Google na całym świecie. Tematy poruszane na wydarzeniach obejmują obszary takie jak Android, Flutter, Kotlin, Firebase, PWA, Google Cloud Platform, Google Assistant, AR/VR, uczenie maszynowe, umiejętności miękkie i inne.

Zachęceni sukcesem ubiegłej edycji, po raz kolejny pragniemy zaprosić Was do Miasta Stu Mostów na dwa dni wypełnione warsztatami, wykładami, networkingiem i oczywiście świetną zabawą.

GDG DevFest Wrocław 2019 odbędzie się w dniach 15-16 listopada. Przygotowaliśmy dla Was dwie równoległe ścieżki, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ponadto w planach jest panel lightning talków, więc jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę jako prelegent, będziesz miał do tego świetną okazję - informacje o zgłoszeniach już wkrótce. Po godzinach natomiast spotkamy się na afterparty, na którym będziecie mogli zapoznać się z prelegentami i wymienić doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Call4Papers. Bilety znajdziecie na http://bit.ly/dfwro19-tickets, a więcej informacji dostępnych jest na stronie https://www.devfest.wroclaw.pl .

Możecie nas znaleźć również na Facebooku, Twitterze, oraz Meetupie.