REKLAMA

DynamIT

17 sierpnia br. w krakowskim Browarze Lubicz na wyjątkowym wydarzeniu spotka się aż 200 programistów z całej Polski. Będzie to pierwsza edycja konferencji dynamIT – niezwykłego interdyscyplinarnego eventu, który na przekór wszystkim konwencjom odbędzie się w wakacyjną sobotę. To przestrzeń, w której odnajdzie się każdy programista, niezależnie od technologii w której pracuje. 

Konferencja oparta jest na merytorycznych prezentacjach od ekspertów i swobodnej atmosferze klimatycznej lokalizacji w samym sercu Krakowa. dynamIT to wybuchowa mieszanka wszystkiego, co najlepsze na polskiej scenie IT i efekt wielu lat obserwacji i doświadczeń w branży.

Agenda konferencji składa się z dwóch ścieżek: HARD i SOFT. Ścieżka HARD skierowana jest do tych, którzy lubią traktować programowanie na serio, widzą w nim sposób na zmienianie świata i czynienie lepszym naszej codzienności. To techniczne, merytoryczne prezentacje, z których można wyciągnąć wiele praktycznych wskazówek i teoretycznej wiedzy. Ścieżka SOFT to natomiast ukłon w stronę uniwersalności profesji programisty – udowadnia, że kod jest obecny w naszym życiu w miejscach, w których nawet go nie szukamy.

Na scenie pojawią się m.in. Jarosław Pałka, Mariusz Gil, Rafał Hryniewski, Krzysztof Kempiński i piętnastu innych świetnych prelegentów – zarówno tych znanych z polskiej sceny IT, jak i inspirujących debiutantów. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać o komputerach kwantowych, testach kontraktowych, prototypowaniu, bezpieczeństwie aplikacji czy przyszłości front-endu – a także wziąć udział w niezwykłych prelekcjach o… sterowanym głosowo systemie do gotowania wody czy budowaniu JavaScriptowej piwnicy. Wszystko to okraszone będzie ciekawymi lightning talkami i zakończone wybuchowym after party.

Dzień przed konferencją, w piątek 16 sierpnia, odbędą się dodatkowo całodniowe warsztaty dotyczące mikroserwisów w .NET Core. Szkolenie poprowadzi Piotr Gankiewicz. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie dynamIT – zachęcamy do wzięcia udziału! 

http://www.facebook.com/dynamIT.pro/

https://twitter.com/dynam_it