REKLAMA

Festiwal Umbraco

Podstawowe informacje:
CO: Umbraco PL Festival 2019 (.NET, ASP.NET, Umbraco, C#, Open Source)
KIEDY: 04.10.2019 (03.10.2019 – warsztaty / szkolenia / hackathon – wstęp za darmo)
GDZIE: Kraków, Browar Lubicz
INFO: https://umbracofestival.pl/ + https://www.facebook.com/events/381980452515509/
BILETY: https://bit.ly/umbPLFest19-tickets

Przed nami czwarta już edycja festiwalu Umbraco w Polsce! Zapoczątkowany w UK odniósł niesamowity sukces. W ciągu ostatnich lat, festiwal w Wielkiej Brytanii stał się inspiracją do nauki, działania i stałym miejscem spotkań społeczności Umbraco, ustępując jedynie wielkością konferencji Umbraco Codegarden w Danii (organizowanej przez samych twórców systemu). W tym roku zapraszamy na kolejną edycję festiwalu do Krakowa, która odbędzie się 4 października w Browarze Lubicz przy ul. Lubicz 17J.

Udział w Umbraco Festival to niesamowita okazja, aby spotkać się ze świetnymi ekspertami i dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego programiści i klienci na całym świecie uwielbiają pracę z tym systemem do zarządzania treścią. To też świetna wymówka do wizyty w magicznym Krakowie 🙂

W gronie prelegentów znajdują się m.in. Product Owner, Umbraco HQ  – Rune Hem Strand, Poornima Nayar z Pull Request Team,  Microsoft MVPs / DevMentors.io  Piotr Gankiewicz i Darek Pawlukiewicz. A to jeszcze nie koniec listy prelegentów!

Szykujemy dla Was też kilka niespodzianek, o będziemy informować w najbliższym czasie. Poza samą konferencją w piątek, będą to na pewno: szkolenia, warszaty i hackathon przeprowadzony w dniu poprzedzającym główne wydarzenie oraz after party po zakończeniu pracowitego dnia dzielenia się wiedzą.

Formularz rejestracyjny i wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie http://UmbracoFestival.pl/ oraz na naszym evencie na Facebooku: Umbraco Poland Festival.

Zapraszamy do rejestracji.