REKLAMA

Fintech hardcore, czyli o trendach technologicznych w finansach

Zorganizować technologiczną konferencję w Lublinie i wesprzeć podopiecznych Hospicjum? DataArt Poland pokazuje, że to możliwe.

Już 1 grudnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się IT NonStop: Fintech hardcore. Wydarzenie skupia się wokół rewolucyjnych rozwiązań technologicznych w branży finansowej. Nie zabraknie takich zagadnień, jak machine learning, transformacja cyfrowa, platformy cyfrowe, platformy w chmurze czy blockchain. Cały dochód z biletów zostanie przekazany na rzecz Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

Dołącz do It NonStop już teraz: http://bit.ly/itnonstop2017lb

Konferencja IT NonStop: Fintech hardcore to wydarzenie skierowane do doświadczonych specjalistów zainteresowanych nowościami i praktycznymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w sektorze łączącym technologie i finanse. Tegoroczna edycja wydarzenia skupia się wokół tych rozwiązań, które prowadzą do przełomowych zmian w branży. Ważnym elementem wydarzenia, poza sesjami technologicznymi, jest strefa networkingu oraz możliwość bezpośrednich rozmów z ekspertami. Swoje tematy zaprezentują m.in. Mariusz Gil (Bottega IT Minds), Bartosz Matosiuk (DataArt Poland) czy Nikodem Szatkowski (DataArt Poland). Więcej na www.it-nonstop.net.

Lubelska edycja wydarzenia to jedna z odsłon globalnego cyklu IT NonStop. W 5 miastach na terenie Polski, Ukrainy i Rosji spotkają się eksperci i pasjonaci innowacyjnych rozwiązań w projektach IT. Każda z konferencji skupia się na wybranym aspekcie rozwoju oprogramowania, a wszystkie z nich dedykowane są konkretnym projektom i praktycznym rozwiązaniom.

IT NonStop: Fintech hardcore
1 grudnia 2017
Lubelskie Centrum Konferencyjne