REKLAMA

Fortum Hackathon

Fortum Hackathon organizowany przez Fortum Marketing and Sales Polska S.A. to pierwszy ogólnopolski hackathon energetyczny. Fortum Hackathon to konkurs idei. Liczy się pomysł, kreatywność i nowatorskie rozwiązanie przedstawionych wyzwań. Swoją koncepcję można zaprezentować w dowolnej formie. Może to być aplikacja mobilna, screenshot, grafika, krótki film, na którym uczestnik opowie o swoim pomyśle, prezentacja czy opis w PDF.

Konkurs został podzielony na dwa etapy:

I etap – Idea Challenge – rejestracja oraz nadsyłanie zgłoszeń (online do 26.02),
II etap – Hackathon stacjonarny, odbywający się 11 marca w Gdańsku w formie 10-godzinnych warsztatów pod okiem mentorów.
(Fortum pokrywa koszty dojazdu uczestników warsztatów do łącznej wysokości 300 złotych na każdego z uczestników lub każdego z członków zespołu).

Łączna pula nagród w konkursie to 20 000 zł. Zgłoszenia przyjmowane są od 06.02.2017 r. do 26.02.2017 r. na oficjalnej stronie wydarzenia challengerocket.com/pl/fortum.
Udział w konkursie przyniesie wiele możliwości studentom i miłośnikom nowych technologii, marketingu i branży kreatywnej przede wszystkim ze względu na:

  • zaprezentowanie swojego talentu przed potencjalnymi pracodawcami, partnerami biznesowymi, inwestorami,
  • rozwinięcie umiejętności pod okiem doświadczonych mentorów,
  • nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych,
  • współpracę z Design Lab Fortum, dającą możliwość uczestnictwa w warsztatach kreatywnych przy testowaniu nowych rozwiązań,
  • zdobycie cennych nagród,
  • zaproszenie do odpłatnego uczestniczenia w pracach wygranego zespołu projektowego.