REKLAMA

FPGA Hackathon 2023 – zarejestruj się na wydarzenie!

Nadchodzi czwarta edycja FPGA Hackathon organizowanego przez pracowników Nokia Kraków. To połączenie świata biznesu, nauki, elektroniki i pasjonatów nowych technologii.

Technologia FPGA zdobywa coraz większą popularność. Ma zastosowanie w telekomunikacji oraz kluczowe znaczenie w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym. A przede wszystkim jest to nasza pasja, którą chcemy dzielić się z innymi i szerzyć popularność rewolucyjnych rozwiązań technologicznych. Wydarzenie stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń, integracji środowiska naukowego z biznesem i nawiązywania cennych znajomości.

Hackathon FPGA – 22-23 kwietnia 2023 – Krakowski Park Technologiczny i online!

24-godzinny hackathon, który kolejny raz odbędzie się w formie hybrydowej to miejsce do wykorzystania wiedzy w praktyce, sprawdzenia swoich umiejętności oraz dobrej zabawy. W poprzednich latach osiedliliśmy się na Marsie, rozwinęliśmy tam gospodarkę, zadbaliśmy o poprawę jakości życia mieszkańców, a teraz stoi przed nami telekomunikacyjne wyzwanie. I potrzebujemy do tego Twojej pomocy! Twoim zadaniem będzie naprawa łączności Mars-Ziemia oraz rozbudowa systemu komunikacji z innymi planetami.

Organizatorzy i sponsorzy wydarzenia zapewniają niezbędne oprogramowanie do rozwiązania zadań. Na uczestników czekają nagrody.

Dla kogo jest hackathon?

Zapraszamy 2-3 osobowe drużyny. Niezbędna jest przynajmniej podstawowa wiedza i umiejętności związane z układami FPGA.

Czy trzeba mieć własny sprzęt?

Zapewniamy niezbędne oprogramowanie i urządzenia potrzebne do rozwiązywania zadań (Cyclone V GX Starter Kit). Wystarczy Ci własny komputer i połączenie z internetem.

Czego możesz spodziewać się na miejscu?

Uczestnicy biorący udział w Hackathonie stacjonarnie będą mieli dostęp do dodatkowych konkursów z nagrodami! Czekać będą na Ciebie piłkarzyki, tenis stołowy, zestaw do gier VR i wiele innych atrakcji! Zapewniamy również pyszne jedzenie i napoje.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Udział w Hackathonie jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja na wydarzenie, która trwa od 6 do 26 marca 2023 roku.

Więcej szczegółów na naszej stronie: https://fpgahackathon.com/

Śledź wydarzenie na Facebooku, aby nic Cię nie ominęło: https://www.facebook.com/events/896677494909337/?active_tab=about