REKLAMA

Hackathon wspiera nadzór nad rynkiem finansowym

Uwaga pasjonaci technologii! Już 17 listopada rozpoczynamy hackathon – wyjątkowy maraton programowania wspierający nadzór nad rynkiem finansowym. Odbędzie się w Warszawie w The Tides (ul. Wioślarska 8) i potrwa do 19 listopada. 

To już trzecia edycja hackathonu, organizowana przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego. Tak jak w latach ubiegłych, podczas tegorocznej edycji #Supervision_Hack będziesz mógł podjąć ambitne wyzwania i sprawdzić swoje umiejętności. 

Dla kogo jest hackathon?

Dla każdego, w tym: studentów, programistów, UXowców, project managerów, inżynierów, ekspertów baz danych, analityków, a nawet socjologów. #Supervision_Hack to nie tylko wyjątkowa okazja, aby zdobyć cenne doświadczenie, ale również szansa na rozwinięcie swojego potencjału i zdobycie cennych nagród. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Wyzwania 2023

#01 DEPO_Predator  

Zbuduj narzędzie, które w nowoczesny sposób analizuje kondycję płynnościową banków. 

  • Zweryfikuj dane ofert depozytowych, szukając sygnałów wczesnego ostrzegania o możliwych trudnościach. Razem możemy stworzyć narzędzie, które pomoże przewidzieć przyszłość. Dzięki wczesnym sygnałom płynącym z analiz, będzie można podjąć odpowiednie kroki, by zwiększyć ochronę nad uczestnikami rynku finansowego.

#02 SF_CRacker 

Wznieś analizę raportów SFCR (raport o wypłacalności i kondycji finansowej) na wyższy poziom! 

  • Stwórz narzędzie, które przyspieszy analizy i wnioskowanie z dużej ilości danych. Celem wyzwania jest zwiększenie transparentności na rynku ubezpieczeniowym. Siła tkwi w danych, a Ty masz szansę stworzyć narzędzie wspierające właściwe decyzje.

W obu wyzwaniach jury wyłoni po 3 zwycięskie drużyny. Łączna pula nagród pieniężnych wynosi 150 000 złotych. 

Jak zgłosić projekty

Projekty można zgłaszać indywidualnie lub w zespołach złożonych z maksymalnie 6 osób. Uczestnicy, którzy nie mają zespołu, będą mogli stworzyć drużynę na kanale Discord lub na miejscu. Każdy może liczyć na wsparcie specjalistów, dostępnych przez całe wydarzenie – pomocni zarówno w kwestiach technicznych, jak i w sposobach wdrażania pomysłów w zadaniach. 

Zgłoś się

Zgłoś swój udział już teraz na stronie internetowej wydarzenia (masz czas do 16.11.2023).

Dołącz do naszej społeczności innowatorów, pasjonatów technologii. Wspieraj nadzór nad rynkiem finansowym w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań. Nie czekaj, zapisz się już teraz!

Na terenie The Tides będą na Was czekać: 

  • gorące posiłki (tak, pizza też będzie)
  • hektolitry kawy
  • quizy z cennymi nagrodami 
  • przestrzeń do wypoczynku 
  • ciekawa strefa partnerska.

Propozycje rozwiązań laureatów poprzednich edycji #Supervision_Hack zostały rozwinięte oraz zaimplementowane do funkcjonujących w ramach UKNF procesów – wsparły pracowników UKNF i pomagają chronić konsumentów usług finansowych.

Więcej informacji