REKLAMA

#HELION32LATA – w świat przyszłości z Wydawnictwem Helion!

Piąteczek, 15 września, to idealna pora na trochę świętowania. A jest ku temu dobra sposobność - z okazji 32-lecia działalności Wydawnictwo HELION zaczyna dziś swoje urodzinowe party i zaprasza swoich Czytelników na wyprawę… w przyszłość!

Na początek na Czytelników czeka kilka ciekawych atrakcji, a pierwsze z nich właśnie ruszyły. Bowiem na stronie https://helion.pl/Helion32lata-odbierz-gratis możesz zgarnąć ZA DARMO ebooka lub jeden z kursów video. Mowa tu m.in. o podręczniku dla prawdziwych pasjonatów „Elektronika. Leksykon kieszonkowy” autorstwa Witolda Wrotka, który wprowadzi Cię w podstawy działania rozmaitych urządzeń oraz przedstawi zasady funkcjonowania układów elektrycznych i elektronicznych.

Jeśli wolisz kurs video, a interesujesz się data science, AI czy uczeniem maszynowym, to koniecznie wybierz „Machine learning i język R. Kurs video. Pierwsze kroki z pakietem mlr” Mateusza Staniaka.

Dzięki szkoleniu poznasz najważniejsze operacje na dużych ilościach danych oraz dowiesz się co nieco o metodach uczenia maszynowego. Do tego wytrenujesz własne modele ML 😀

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z programowaniem? Polecamy Ci „Python na start. Kurs video. Twórz gry w PyGame!” autorstwa Konrada Jagaciaka. Kurs ten to świetny wstęp do poznania świata IT, który pozwoli Ci zdobyć podstawowe umiejętności programistyczne. Te z kolei mogą Ci się przydać w urodzinowym konkursie 😉

Dołącz do zabawy! Do wygrania między innymi czytniki marki Pocketbook Ink Pad 4 i PocketBook Verse Pro Azure oraz osobiste centrum kopii zapasowych BeeDrive Synology 1TB. Na takim sprzęcie zgromadzisz ogrom wiedzy w postaci programistycznych ebooków, ale i sporo swoich własnych projektów.

Co zrobić by je zdobyć? Zaprojektuj swoją wizję świata w formie prostej, futurystycznej gierki komputerowej, która pokaże, jak Twoim zdaniem będzie wyglądać technologiczny świat za kolejne 32 lata, czyli w roku 2055.

I jak? Masz swoją wizję przyszłości? Podołasz wyzwaniu?

 

Udział w konkursie to niezła okazja aby sprawdzić swoje umiejętności programowania. Więcej szczegółów odnośnie konkursu znajdziesz tutaj: https://helion.pl/blog/konkurs-stworz-gre-przyszlosci-i-zgarnij-fantastyczne-nagrody-helion32lata-88

Na tym jednak nie koniec, tajemniczy zegar na stronie, gdzie możesz odebrać ebooka lub kurs, odlicza czas do kolejnych urodzinowych niespodzianek, które już wkrótce.

Helion zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania😊