REKLAMA

Informacje o Wirtualnych Targach Pracy Żakaton edycja IT

Już 25 listopada zapraszamy na kolejną edycję Wirtualnych Targów Pracy Żakaton – tym razem pomagamy rozpocząć karierę studentom i absolwentom (i nie tylko) w branży IT. Wszystko to w wygodnej i nowoczesnej formie online. Siedząc na kanapie z kubkiem kawy możesz poznać pracodawców z całej Polski. Szukanie pracy nigdy nie było łatwiejsze!

Wirtualne Targi Pracy to wygodny i nowoczesny sposób zaprezentowania szerokiej oferty stanowisk pracy. To idealne wydarzenie dla studentów, którzy chcą poznać oferty pracy wymarzonych firm z całej Polski bez tracenia czasu na podróże. Wszystko to dzięki połączeniu unikalnej technologii z funkcjonalnością tradycyjnych targów.

Dzięki targom studenci mogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące wybranych stanowisk oraz porozmawiać z rekruterami i przedstawicielami działów HR. Pracodawcy natomiast mają szerokie możliwości zaprezentowania swojej firmy oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z kandydatami.

Jedyna w swoim rodzaju możliwość nawiązania kontaktu z pracodawcami dla studentów i absolwentów! Bez dojazdów, bez kosztów dodatkowych, dostępna (prawie) każdego miejsca – wygodniej już się nie da.

…i wreszcie nie musisz się martwić, co na siebie włożyć.

Już 25 listopada zapraszamy na kolejną edycję Wirtualnych Targów Pracy Żakaton – tym razem pomagamy w karierze studentom i absolwentom w branży IT. Wszystko to w wygodnej i nowoczesnej formie online. Siedząc na kanapie z kubkiem kawy możesz poznać pracodawców z całej Polski. Szukanie pracy nigdy nie było łatwiejsze!

Nowocześnie, skutecznie, wygodnie

Żakaton to sprawdzona i wygodna forma poszukiwania pracy. W nowoczesny sposób kontaktujemy ze sobą młodych, ambitnych ludzi z przedstawicielami firm szukajacych specjalistów.

Wirtualne Targi Pracy Żakaton
Edycja IT, 26 Listopada 2016

Jak znaleźć świetnego pracownika IT?

W Polsce w branży IT jest około 50 tysięcy wakatów. W znalezieniu pracowników na te stanowiska pomogą Wirtualne Targi Pracy „Żakaton”, które odbędą się już 25 listopada.

Znalezienie dobrego, zdolnego pracownika IT z odpowiednimi kompetencjami nie jest ani proste ani tanie. Żmudne przeglądanie CV, dziesiątki rozmów kwalifikacyjnych lub korzystanie z firmy HR-owej kosztują i zajmują czas. Tymczasem podczas targów „Żakaton” oferta firmy trafia do aż 90 tys. studentów w krótkim czasie. Wśród nich są przyszli pracownicy Państwa firmy.

Jak działa „Żakaton”? Zainteresowane firmy otrzymują swoje wirtualne stoiska, na których przedstawiają zarówno oferty pracy, jak i same przedsiębiorstwa. Przedsiębiorstwo w ramach stoiska może dodać prezentacje, ulotki, filmy, czy przekierowanie na swoją stronę internetową bądź kanał social media. Targi wirtualnie odwiedzają studenci i absolwenci 33 uczelni wyższych, z którymi współpracuje „Żakaton” oraz inni młodzi ludzie ze kilkuletnim doświadczeniem, zainteresowani pracą w IT. Mogą oni zapytać rekruterów i przedstawicieli działów HR o szczegóły ofert pracy i dowiedzieć się jaka kultura organizacyjna oraz klimat pracy panują w firmie, wymieniać się doświadczeniami oraz aplikować na wybrane stanowiska. Wszystko to w przyjaznym, intuicyjnym, graficznym środowisku internetowym.

Promocja firmy podczas targów „Żakaton” nie ogranicza się do bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi ofertą studentami i absolwentami. W zależności od pakietu firmy mają także możliwość skorzystania z: mailingu, newslettera, buzz marketingu oraz reklamy w mediach społecznościowych i materiałach drukowanych wydarzenia. Mogą też zorganizować konkurs dla studentów aby zwiększyć zainteresowanie firmą.

- Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy i pomysły naszych partnerów. Chcą Państwo przeprowadzić webinar na temat budowania kariery w IT? Zapraszamy! Zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu dużych możliwości, jakie daje nam nasz system informatyczny, tak aby firmy znalazły możliwie jak najlepszych pracowników –podkreśla Adam Jabłonka, Business Development Director firmy Polish Campus Marketing – organizatora targów. - W ramach Żakatonu możemy zorganizować wiele form aktywności, takich jak: konkursy, give-awaye, działania promocyjne na uczelniach partnerskich. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu. Zauważyliśmy że wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić jak naprawdę działają wirtualne targi, dlatego na krótkim, niezobowiązującym spotkaniu (również w formie online) możemy błyskawicznie zaprezentować wersję demonstracyjną targów – dodaje.

Doświadczenia poprzednich edycji wskazują, że aż 90 proc. firm biorących udział w „Żakatonie” rekrutuje nowych pracowników. Warto być wśród nich! A rekrutacja to tylko jeden z plusów „Żakatonu”! Budowanie Nowoczesnego wizerunku firmy oraz bardzo szerokie działania marketingowe to kolejne korzyści.

Szczegółowe informacje o targach „Żakaton” dostępne są na stronie www.zakaton.pl.

zakaton-baner1