REKLAMA

Infoshare AI już 1 grudnia!

Sieci neuronowe, uczenie na głęboką skalę, wykorzystanie sztucznej inteligencji w medycynie i przetwarzaniu języka oraz analiza eksploracyjna danych – to tylko część tematów, które poruszą najlepsi eksperci w dziedzinie sztucznej inteligencji podczas konferencji Infoshare AI.

Po trzech latach przerwy powrócił projekt Infoshare AI! To merytoryczne prelekcje i networking dla specjalistów i entuzjastów sztucznej inteligencji. Projekt rozpoczął się meetupami w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Teraz przyszedł czas na konferencję w Warszawie. Infoshare AI zawita do stolicy już 1 grudnia.

- Cieszę się, że poza naszymi podstawowymi projektami prowadzonymi głównie w Trójmieście, wracamy z wizytami do pozostałych największych miast w Polsce. Misją Infoshare jest dzielenie się tym, co wartościowe, ale także tworzenie przestrzeni do spotkań osób związanych zawodowo z nowymi technologiami. Jako Infoshare chcemy być obecni wszędzie tam, gdzie są członkowie naszej społeczności – mówi Grzegorz Borowski, CEO Infoshare.

Prelekcje światowej klasy ekspertów

Temat najnowszych rozwiązań wspieranych sztuczną inteligencją w zakresie cyberbezpieczeństwa poruszy Vadim Gechman, Senior Manager Big Data Analytics w Nvidia Networking. O technologiach zajmujących się przetwarzaniem języka opowie Karolina Wadowska, Data scientist w Citi Handlowy, oraz Dennis R. Mortensen, CEO i założyciel LaunchBrightly.

O politycznych i społecznych implikacjach sztucznej inteligencji opowiedzą Paweł Noga, Senior AI Software Engineer, i Caroline Lair, założycielka The Good AI. Krzysztof Kudryński z Nvidii opowie o podstawach Deep Learningu i złożoności tego zaganienia. Nie zabraknie również tematów związanych z hardwarem. Łukasz Anaczkowski z Graphcore opowie o ultra inteligentym komputerze i wyjaśni, czemu jeszcze taki komputer nie powstał.

Lunch i networking zapewnione

W trakcie całej konferencji uczestnicy będą mogli korzystać z darmowego Coffee Corner, gdzie znajdą kawę, wodę i drobne przekąski. Każdy, kto zdecyduje się na udział w konferencji, nie będzie musiał się też przejmować lunchem – jest on zapewniony przez organizatora.

Po prelekcjach uczestnicy będą mogli przedyskutować zagadnienia przedstawione na konferencji tak między sobą jak i z prelegentami. Networking w luźnej atmosferze będzie się odbywał przy pizzy i kraftowym piwie.

Darmowe książki

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma możliwość pobrania wybranego przez siebie ebooka o tematyce AI. Wśród tytułów pojawią się, m.in. “Machine Learning for Streaming Data with Python”, “Building Data Science Solutions with Anaconda” czy “The Kubernetes Bible”.

Co więcej, pierwsze 40 zarejestrowanych osób otrzyma jedną z dwóch książek bestsellerowego autora i prelegenta tegorocznej konferencji Infoshare, QuHarrisona Terrego, o NFT lub o Metaverse.

Bilety od 249 zł. Więcej informacji i bilety dostępne na stronie organizatora: infoshare.pl/ai.