REKLAMA

Jak działa Panel Prenumeratora

Panel Prenumeratora to miejsce, gdzie każdy prenumerator magazynu "Programista" ma swoją kolekcję czasopisma w postaci plików cyfrowych (PDF, E-PUB, MOBI i AZW3), może je stamtąd w łatwy sposób pobierać oraz zarządzać swoją prenumeratą.

Obsługa Panelu Prenumeratora jest prosta i intuicyjna, ale mogą też pojawiać się różne wątpliwości, dlatego zamieszczamy ten tutorial.

Logowanie

Każdy prenumerator, który złożył zamówienie przez formularz na stronie: https://programistamag.pl/typy-prenumeraty/ posiada Panel Prenumeratora. Login to e-mail, a hasło powinno przyjść na podany w zamówieniu adres poczty elektronicznej. Jeżeli hasło nie przyszło można skorzystać z linku "utracone hasło" pod oknem logowania.

Dostęp do Panelu Prenumeratora jest przez zakładkę na stronie głównej www.programistamag.pl. Zakładka ta jest w prawym, górnym rogu strony lub bezpośrednio pod linkiem: https://programistamag.pl/login/

 

Pobieranie magazynu i aktywacja Panelu

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia na prenumeratę redakcja magazynu je aktywuje i od tego momentu możesz pobierać magazyny z Panelu Prenumeratora. Aktywowanie Panelu trwa maksymalnie 24 godziny*, ale w praktyce jest to dużo krócej. Często minutę po zamówieniu masz już dostęp do elektronicznych wydań "Programisty" w Panelu Prenumeratora.

 

 *Informacja o zamówieniu najszybciej dociera do redakcji po złożeniu zamówienia przez system płatności Przelewy24.pl. Jeżeli nie skorzystałeś z tego systemu i dokonałeś płatności na podstawie faktury pro-forma (którą można wydrukować z Panelu Prenumeratora) lub opłacając prenumeratę poprzez przelew bezpośrednio na nasze konto, to możesz przesłać nam potwierdzenie przelewu. Wpłata bezpośrednio na konto pojawia się u nas dopiero następnego dnia roboczego.

Przedłużenie prenumeraty

"Wszystko co dobre kiedyś się kończy". Tak jest też z prenumeratą, ale w przypadku prenumeraty magazynu "Programista" można ją w prosty sposób przedłużyć. Redakcja zwykle wysyła przypomnienia o kończącej się subskrypcji, ale można też samemu sprawdzić jej stan. Jeżeli w Panelu Prenumeratora, w zakładce "Przedłużenia prenumeraty" obok zamówienia pojawi się link "Przedłuż" to znaczy, że kolejne wydanie nie jest już wliczone w abonament. I wtedy wystarczy kliknąć w link "Przedłuż". Zostaniesz przeniesiony do formularza zamówienia, który domyślnie wybierze prenumeratę od kolejnego numeru miesięcznika.

Faktury pro-forma

Jeżeli jako firma potrzebujesz faktury pro-forma do opłacenia prenumeraty, to możesz ją zamówić pisząc do nas: prenumerata(at)programistamag.pl lub możesz ją uzyskać z Panelu Prenumeratora (Profil -> Historia zamówień).

 

 

Zmiana danych w Panelu np. adresu dostawy magazynów

Można zmienić dane teleadresowe i dane do faktury w Panelu Prenumeratora, ale system nie informuje nas o tym, także jeżeli zmienisz dane dostawy magazynu, prosimy o kontakt na redakcja(at)programistamag.pl. Adres e-mail jest podstawą identyfikacji konta w Panelu Prenumeratora i nie można go zmienić bez kontaktu z administratorem.

Wyślij na mój Kindle

Jak z tego korzystać? Panel Prenumeratora -> Profil -> Dane klienta -> przewinąć na sam dół. Można podpiąć swój Kindle pod konto w Programiście. Po podpięciu Kindla pojawiają się dodatkowe przyciski w zakładce "moje magazyny".