REKLAMA

Już 5 i 6 czerwca w Warszawie 5. edycja konferencji MCE!

Jak projektować chatboty? Czy design otwiera czy zamyka świat użytkowników? Jaka jest przyszłość programowania cross-platform, budowania interakcji i tworzenia produktów cyfrowych? Już 5 i 6 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się piąta edycja MCE pod hasłem #redefiningtech, podczas której odpowiedzi na te i inne pytania będą szukać czołowi przedstawiciele świata technologii.

Konferencja MCE już od 5 lat łączy twórców produktów cyfrowych—projektantów UX/UI, programistów, menedżerów i entuzjastów technologii. Prezentacje, sesje tematyczne, panele dyskusyjne, interaktywne warsztaty, zabawa networkingowa i after party. Wśród tematów: Internet Rzeczy, sztuczna inteligencja, projektowanie doświadczeń użytkowników w kontekście Blockchain, programowanie cross-platform i wiele innych.
Na scenie wystąpią przedstawiciele wiodących firm technologicznych, między innymi: Tom Greever, autor bestsellerowej książki Articulating Design Decisions, Mike Alger, VR designer (Google), Fernando Cejas (IBM), Jasson Schrock (BCG Digital Ventures), Pierre Yves Ricau (Square Inc.).
Jak co roku, konferencja MCE dzieli się na 2 ścieżki: dla projektantów UX/UI i dla inżynierów. Prelekcje dzielą się na wykłady, workouty (warsztaty z ćwiczeniami praktycznymi) oraz sesje tematyczne z gośćmi.

Warszawa, 5-6 czerwca, 2018, Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki

BILETY (Regular): PLN 1190 / EUR 287
BILETY (Late): PLN 1390 /EUR 335

Więcej informacji na 2018.mceconf.com.