REKLAMA

Kernel: DON’T PANIC

Już 13. maja w Krakowie odbędzie się wydarzenie Kernel: DON’T PANIC poświęcone bezpieczeństwu komputerowemu.

Mamy świadomość, że ochrona informacji oraz konstruowanie zabezpieczeń nowoczesnych aplikacji jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważne. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na tego typu wiedzę, postanowiliśmy zaprosić ekspertów, by podzielili się z nami swoim doświadczeniem. Na wydarzeniu mamy przyjemność gościć między innymi Piotra Koniecznego, właściciela serwisu Niebezpiecznik.pl, oraz Michała Sajdaka, redaktora naczelnego serwisu Sekurak.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów zagadnień związanych z informatyką śledczą, sieciami komputerowymi, kryptografią oraz inżynierią wsteczną. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek.

Wydarzenie organizowane jest przez koło naukowe Kernel, które działa na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie już od 14 lat. Przez ten czas zorganizowaliśmy wiele prelekcji i pokazów. Stworzyliśmy również wiele projektów, takich jak gry wykorzystujące wirtualna rzeczywistość, projekt wirtualnego szermierza czy też zdalnie sterowany robot. Jego członkami są studenci AGH, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę i dzielić się pasją do informatyki.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej informacji można znaleźć na facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/757424311091921/