REKLAMA

Kolekcjonerskie wydanie „Programisty” pt.: „Zdobyć flagę” z Dragon Sector

Wraz z zeszłorocznymi mistrzami w międzynarodowych rozgrywkach Capture The Flag, czyli z drużyną Dragon Sector (http://dragonsector.pl/) wydrukowaliśmy w limitowanym nakładzie specjalne, kolekcjonerskie wydanie „Zdobyć flagę”. W numerze znajdują się najciekawsze artykuły z rubryki „Strefa CTF” i są to opisy minionych turniejów wraz z rozwiązaniem jednego lub kilku ciekawych zadań.

„Programisty” tego nie znajdziecie w Empikach. Został wydany dla uczestników konferencji CONFidence 2015, ale można go też otrzymać wraz z zamówieniem drukowanej prenumeraty „Programisty”. Formularze zamówienia są na stronie: http://programistamag.pl/typy-prenumeraty/

Z uwagi na niedużą ilość egzemplarzy specjalnego „Programisty” jaka została wydrukowana, redakcja prowadzi akcję do końca maja lub do wyczerpania nakładu.

P.S z 1 czerwca. Przedłużamy akcję, zostało nam jeszcze klika egzemplarzy.

P.S z 8 czerwca. Udostępniliśmy wydanie "Zdobyć Falgę" w Panelu Prenumeratora w wersjach elektronicznych (.pdf, .epub i .mobi). Jest ono przypięte do aktualnego Programisty wydania nr 35. Wydania drukowane już się skończyły.

ctf_fb_elektro

 

sekurak_progmag2

ctf1