REKLAMA

Konferencja BBQ4.IT

BBQ4.IT to największa na Podbeskidziu konferencja skierowana do developerów. Celem spotkania jest szerzenie dobrych praktyk, wymiana wiedzy i doświadczeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W pierwszej edycji wydarzenia, która odbyła się we wrześniu ubiegłego roku uczestniczyło blisko 250 osób z szeroko rozumianej branży IT. Znane postaci z branży opowiadały o tym, z jakimi problemami z różnych dziedzin informatyki stykają się w codziennym życiu programisty, wdrożeniowca czy developera. W programie konferencji znalazły się wystąpienia doświadczonych prelegentów: Macieja Aniserowicza („Świadome wykorzystanie kontroli wersji”), Piotra Stappa („Czy DevOps w bankowości jest możliwy? Czyli o wdrażaniu oprogramowania słów kilka”), Marcina Drobika i Krzysztofa Szabelskiego („Od zera do bohatera: inkrement biznesowy w 25 minut”) i Jarka Pałki („Architecture & agile: mity, same mity i tylko mity”).

Tegoroczna edycja odbędzie się 8 września w Centrum Sportu Rekord przy ul. Startowej 13 w Bielsku-Białej, a swoją wiedzą z uczestnikami podzielą się m.in. Mikołaj Pastuszko, Michał Płachta, Bartłomiej Michalski i Łukasz Januszek.

Więcej informacji na stronie konferencji http://bbq4.it/