REKLAMA

Kurs Vue.js od podstaw

Znajomość Vue.js, obok takich frameworków jak Angular czy React, jest coraz bardziej pożądana na rynku pracy. Jeśli interesujesz się tematyką Front-end Developmentu, zapewne słyszałeś już o tym popularnym narzędziu. Im szybciej go poznasz, tym prościej i efektywniej usprawnisz swoją pracę z kodem.

W kursie Vue.js Piotr Palarz, praktyk w dziedzinie JavaScript, omawia ten framework od absolutnych podstaw. Pokaże Ci dokładnie jak Vue zarządza danymi, jak wyświetlać je w widoku aplikacji, jak korzystać z pętli czy instrukcji warunkowych. Poznasz sposoby przypisywania obsługi zdarzeń do elementów HTML, możliwość dynamicznego przypisywania styli czy klas CSS, animowania elementów czy pracy z formularzami. Istotnym tematem, który również dogłębnie poruszy, będzie praca z komponentami. Możliwość ta sprawia, że budowanie bardziej zaawansowanych aplikacji internetowych staje się dużo prostsze.

Omówiona zostanie kwestię pracy z vue-cli, czyli oficjalnym narzędziem od Vue, które pozwala szybko tworzyć pliki startowe kolejnej aplikacji, uruchamiać serwer, ale przede wszystkim pracować z plikami w formacie .vue, za pomocą których dzielimy aplikację na poszczególne komponenty. Zdobytą wiedzę wykorzystasz do stworzenia kilku praktycznych projektów, które pokażą Ci w jaki sposób poszczególne elementy tej układanki połączyć w funkcjonalną całość.

Sprawdź co znaj­dziesz w Kur­sie:

  • Najważniejsze koncepcje Vue
  • Praca z szablonami
  • Reagowania na akcje użytkownika
  • Praca z klasami i stylami CSS
  • Obsługa formularzy
  • Tworzenie animacji
  • Własne komponenty
  • Nowoczesny workflow

Choć Vue.js pod wieloma względami podobny jest do React’a czy frameworka Angular, znajomość tych narzędzi nie jest wymagana, aby odnaleźć się bez trudu w tym kursie. Jeśli czujesz się swobodnie korzystając z języka JavaScript, a także poznałeś podstawy nowej składni ES6, to ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie.

Kurs jest już dostępny na platformie eduweb.pl

Opis i darmowe lekcje na: http://bit.ly/2E1SPUO