REKLAMA

Mission Critical HireHack. Programistyczny fight i praca marzeń

Wszyscy korzystamy z pracy programistów, choć niewiele o niej wiemy. Sterowniki do urządzeń,symulacje crash testów, systemy łączności bezprzewodowej – to tylko nieliczne efekty czyjegoś kodu. 25 marca odbędzie się Mission Critical HireHackathon: dla wszystkich tych, którzy programowanie mają we krwi.  8-godzinny hackaton to nie tylko zawodowy survival programistów – to także szansa na szybką rekrutację. Podejmij wyzwanie, pokaż co potrafisz, dołącz do najlepszych. Zgłoszenia zbierane są do 21 marca.

Wysyłka SMSa, zakupy internetowe, podchody z walkie-talkie - proste czynności nie byłyby takie gdyby nie pewien kod źródłowy współpracujący z urządzeniem. Programiści to rzemieślnicy XXI wieku, a efekt ich pracy widać dosłownie wszędzie.

Rusza Mission Critical HireHack – spotkanie dla osób, które posiadają znajomość języków programowania, algorytmów, baz danych, budowy mikroprocesorów i chcą ją zaprezentować. Akcja będzie nie tylko szansą na niecodzienną rywalizację, ale także na automatyczne zdobycie pracy w Motorola Solutions Polska: największym europejskim centrum R&D, projektującym rozwiązania telekomunikacyjne dla służb bezpieczeństwa publicznego na całym świecie.

Spotkanie przeznaczone jest dla fanów programistycznych wyzwań. Zapraszamy pasjonatów kodowania posługujących się jedną lub kilkoma technologiami z zakresu BASH,C#,C/C++, PERL, PowerShell, PYTHON, VBScript JAVA. Szukamy niestandardowego myślenia i odważnych działań. Nie musisz mieć bogatego CV z dokonaniami w branży, by wziąć udział w wydarzeniu. Liczyć się będą tylko kompetencje.” – mówi Krystyna Pietrzykowska, Dyrektor Działu Inżynierii Oprogramowania z krakowskiego oddziału Motorola Solutions. Rekrutacja trwać będzie do 21 marca, kiedy uczestnicy powinni dostarczyć CV, ankietę na temat znajomości technik programowania oraz informację w której technologii z chcą wystartować. Więcej informacji na portalu FB Motorola Solutions.