REKLAMA

Mobiconf 2017 – znamy agendę i listę prelegentów

Tylko 5-6 października w Krakowie będzie można zdobyć wiedzę od najlepszych i najbardziej doświadczonych ekspertów z Facebook, Pinterest, 7digital, Trello, Microsoft, Miquido czy Zalando. Za niespełna trzy miesiące po raz czwarty rusza Mobiconf (https://2017.mobiconf.org), czyli największa mobilna konferencja w CE!

To dwudniowe wydarzenie jest skierowane do programistów iOS, Android, Java, designerów, managerów oraz tych, którzy każdego dnia tworzą rozwiązania mobilne. Tegoroczna edycja oferuje m.in. rekordową liczbę prezentacji - będzie ich aż 35 oraz masę atrakcji! Organizatorem wydarzenia jest Miquido (https://www.miquido.com), ceniony w branży mobile software house, którego projekty nagradzali w 2016 m.in. Google, TIME czy Webit Awards.

Mobiconf zapowiada się bardzo intensywnie i konkretnie. Wśród opublikowanych tematów można znaleźć takie perełki jak:

  • „Music Discovery 2020: Relevance Engineering” - którą wygłosi Manan Vohra, Product Manager w 7digital, globalnego lidera rozwiązań end-to-end dla branży muzycznej;
  • „Cool ConstraintLayout” oraz „Pondering Android Performance” to dwa tematy zaproponowane na ścieżkę Android przez Huyen Tue Dao z Trello;
  • „User Onboarding for Mobile App”, w której Nick Babich Editor in Chief w UX Planet odpowie m.in. na pytanie skąd czerpać inspiracje;
  • „Writing Domain Specific Languages in Swift - gratka dla programistów iOS, podczas tej prezentacji na scenie pojawi się Rahul Malik, iOS Engineer w Pinterest.

Na konferencji nie zabraknie także doświadczonych prelegentów z Polski, m.in. Mateusza Bilińskiego z Niebezpiecznika, który zgłębi temat bezpieczeństwa w aplikacjach mobilnych. Z kolei Paweł Lewiński, Product Owner w Miquido, przekaże uczestnikom wiedzę z zakresu ASO - App Store Optimization. Pośród prelegentów znalazł się także Tomasz Gebarowski - iOS Architekt w mBanku.

Ale to nie koniec! Johan Adda - UX Architekt, ex-Apple czy Paco Estevez - Software Engineer w Facebook także potwierdzili swój udział w tegorocznej edycji. Więcej informacji o prelegentach dostępne jest na stronie: https://2017.mobiconf.org/speakers.

Rejestracja na Mobiconf trwa do 18 września, ale tylko do końca lipca można kupić znacznie tańsze bilety. Na zainteresowanych czekają także dwie promocje: przy rejestracjach grupowych (za 10 osób) jeden dodatkowy bilet gratis, a dodatkowo uczestnicy Mobiconf 2016 mają zagwarantowaną zniżkę 15%. Szczegóły na stronie: https://2017.mobiconf.org/registration.

Sponsorzy:
Grand Parade + (https://www.grandparade.co.uk)
JetBrains (https://www.jetbrains.com)

Media & Community Partners:
Android Weekly, Smashing Magazine, Business of Apps, Crossweb, iMagazine, Polish JUG, Marketer+, Mobile Click, Programistamag.pl, ADDC, Spotkania-IT, Think Apple, Warszawa Java User Group, What’s up Magazine.

Przydatne linki:
http://facebook.com/mobiconf
http://twitter.com/mobiconf