REKLAMA

PLNOG21 – znamy pierwszą część agendy

Najbardziej rozpoznawalna polska konferencja telekomunikacyjna znów zawita tej jesieni do Krakowa. Tym razem motywem przewodnim atrakcji towarzyszących będzie świat podwodny, a wśród nowości zobaczymy m.in. debatę oksfordzką dotyczącą cyberbezpieczeństwa w Polsce oraz międzynarodową ścieżkę anglojęzyczną. Zgarnij zniżkę i dołącz do rekinów biznesu!

1-2 października zapraszamy do Krakowa na PLNOG21 - jedno z największych i najważniejszych wydarzeń dotyczących rynku telco w Polsce. Uczestnikami konferencji są zarówno dostawcy internetowi oraz telekomunikacyjni, jak również przedstawiciele międzynarodowych organizacji i korporacji, które korzystają z ich usług. PLNOG to forum wymiany informacji dla tych, którzy tworzą i rozwijają infrastrukturę telekomunikacyjną oraz analizują i nadzorują rozwój sieci w naszym kraju.

Podczas najbliższej edycji wystąpią m.in.:

  • Ron Broersma – Bezpieczeństwo US Navy, IPv6
  • Michał Sajdak – Rekonesans sieciowy - pokaz live
  • Doug Madory – Analyzing an Volatile Internet
  • Piotr Gruszczyński – WiFi calling - architektura i ograniczenia
  • David Barroso – Global Routing as a Service
  • Piotr Strzyżewski – RIPE - Co i jak?
  • Agata Kołodziejczyk – Sztuczny habitat księżycowy
  • Piotr Okupski – Filtrowanie DDoS za pomocą Wanguard

Więcej ciekawych wykładów znajdziecie na: https://plnog.pl/pl/agenda/

Nie zabraknie praktycznych tematów z zakresu SDN, IoT, routingu i BGP, jak również Community Cornera, w którym będziemy dyskutować na tematy polskiej teleinformatyki w luźnej atmosferze. Na specjalne życzenie publiczności powróci także niezapomniany duet Andrzej Gab i Robert Woźny, którzy będą kontynuować kontrowersyjną historię fuckupów w polskiej branży telekomunikacyjnej.

Dołącz do grona uczestników ze zniżką!

Jak co roku PLNOG zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jako wydarzenie branżowe, które firmy telekomunikacyjne mają na stałe wpisane w swój kalendarz. Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki – wystarczy podczas rejestracji podać kod – PROGRAMISTA.