REKLAMA

Programista 2/2015 (33) – ReSharper 9 – dopalacz .NET developera!

Cytując Wikipedię: dopalacz to „urządzenie stosowane w samolotach w celu zwiększania ciągu silnika turboodrzutowego, poprzez spalanie dodatkowego paliwa za turbiną. Daje to przyrost ciągu o kilkadziesiąt procent”. Przenosząc tę definicję do świata programistów .NET, Visual Studio jest naszym silnikiem, a ReSharper dopalaczem zwiększającym ciąg… znaczy produktywność oraz komfort pracy.

Zagadnienia poruszane w tym artykule:

Nowe wersje;
Nowy instalator;
Odkryj na nowo Alt+Enter;
Fix in scope;
Filtrowanie IntelliSense;
Exposing API;
Wsparcie dla wyrażeń regularnych;
Type Dependency Diagram;
Keyboard Ninja!;
ReSharper 9.1.

Artykuł pochodzi z miesięcznika "Programista" nr 2/2015 (33). Spis treści tego wydania znajduje się tutaj: http://programistamag.pl/programista-22015-33-resharper-9-dopalacz-net-developera-spis-tresci/

Autorem artykułu jest Łukasz Gąsior. Programista-pasjonat z wieloletnim doświadczeniem. Wielki fan ReSharpera i narzędzi usprawniających pracę programisty. Zaangażowany głównie w projekty związane z aplikacjami webowymi. Autor książki „ReSharper Essentials”. Aktualnie pracuje jako Team Leader w firmie Objectivity Bespoke Software Specialists. W wolnych chwilach prowadzi video-bloga http://codingtv.pl oraz twituje jako @lukaszgasior.

Planujemy też rozwinięcie tematu tego artykułu. W kolejnych wydaniach "Programisty" autor przedstawi inne ciekawe możliwości ReSharpera np.: refaktoryzacja, generowanie kodu czy unit testy. 

Obecne wydanie dostępne jest w prenumeracie w postaci papierowej oraz PDF, EPUB i Mobi, a od 15 marca będzie w salonach Empik.

Prenumeratę można zamówić przez formularze na stronie: http://programistamag.pl/typy-prenumeraty/

resharper