REKLAMA

Specjaliści IT z Amazon Web Services, Elastic, IBM, Intel, Marvel App, TomTom przyjeżdżają do Polski

Code Europe to konferencja programistyczna dedykowana specjalistom IT organizowana przez Grupę Absolvent. Wiosenna edycja Code Europe zgromadzi znanych profesjonalistów z branży IT. Po raz pierwszy w Polsce, na konferencji programistycznej Code Europe, swoją wiedzą podzielą się światowej klasy specjaliści z branży IT, tacy jak:

  • James Thomas z IBM, ekspert od JavaScript, specjalizujący się w budowaniu skalowalnych aplikacji na platformie IBM, poprowadzi wykład „Serverless: The Missing Manual”.
  • Katerina Skroumpelou z Upstream, front-end developer, specjalizująca się w łączeniu i miksowaniu różnych technologii, zbuduje prostą webową aplikację – w niecałe 55 min., podczas prelekcji „WebSockets API, Angular, RxJS and a little Node.js server”.
  • Glenn Henriksen z Capgemini, mentor i developer, cały czas odkrywający nowe narzędzia i technologie, opowie o efektywnym skalowaniu i zarządzaniu środowiskiem kontenerów podczas wykładu „Making your life easier with Azure Container Service”.
  • Irene Michlin z NCC Group, specjalistka z dziedziny bezpieczeństwa w IT, opowie o korzyściach z ciągłej integracji (CI) w obszarze security, poprowadzi prelekcję „Securing the Continuous Integration”.

To tylko wycinek tego, co będzie można zobaczyć i czego będzie można wysłuchać podczas bieżącej edycji Code Europe. - Tegoroczna edycja Code Europe otwiera aż 11 ważnych ścieżek tematycznych dla specjalistów z branży IT, takich jak Cloud Computing, Data Science, DevOps & Architecture czy Digital Transformation Solutions. Ogromnie cieszymy się, że w tym roku ponownie udało nam się ściągnąć do Polski najbardziej niezwykłych ludzi z branży, od twórcy języka D aż po reprezentantów Google’a. – komentuje Tomasz Kreczmar, Code Europe Project Manager.

Poprzednia grudniowa edycja Code Europe zgromadziła prawie 4 tysiące uczestników, którzy mogli wysłuchać 163 prelekcji reprezentantów takich firm jak Amazon Web Services, Booking.com, JetBrains, Microsoft, Netflix czy Walt Disney Company, z ponad 20 krajów świata. W trakcie konferencji można było wziąć udział w 248 wykładach i warsztatach w ramach 11 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, DevOps & Architecture, Digital Transformation Solutions, Future & Inspire, Gamedev, IoT & Mobile Hardware, Java & Scala, Programming languages, Security & Testing, Tomorrow Web.

Więcej informacji na stronie: https://goo.gl/4AoDZe

Kiedy i gdzie zapraszamy?

  • Poznań, 12 czerwca, MTP